Adrian

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Zamčeno
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

rOn
Velmi pekne dakujem za poskytnute informacie a skusenosti. Skusim to teda s ortofon 2 M Bronze,uvidime ako sa mi to zapaci. Preferujem skor teplejsiu farbu zvuku,expresivnejsie stredy... ked bude prilis verna,doladim elektronkami,EH KT90EH vymenim za Tung- Sol :cool:
Ono je to nadlho este,pocitam,ze skor ako v auguste sa k hraniu z grama nedostanem. Nejak to nesilim,kvalitny repas a tak. Ale uz teraz bojujem na ebay o Linn Basic Plus...zatial vediem aukciu :thumbup: Casom by som aj to vymenil za Akito ci Ittok. Dostal som sa aj k ramienkam Lenco,vhodne na grama v dreve. Cas vsetko rozjasni. Este raz vdaka...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Uz to dorazilo! Noble -audio rack a filtracia. Prikladne zabalene,rack obvzlast. :thumbup:
A takto to vyzera teraz
DSC_0704.JPG
DSC_0705.JPG
DSC_0706.JPG
Touto cestou velke DAKUJEM Pavlovi ( NA)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

DSC_0709.JPG
DSC_0708.JPG
DSC_0710.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Adrian

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Díky za zprávu, rozptýlila mé obavy z dlouhé cesty na ostrov.
Těší mě, že jsi s výrobky spokojen.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Tak nebude to Linn Basic Plus ani Akito ,ale Linn Ittok ,ak vsetko pojde ako ma O:-)
linn Ittok 1.jpg
Linn Ittok.jpg
linn ittok 2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Vysvetlenie ...
Tak ako ste si vsimli,upustil som od repasu ES1. Uz takto ma vysla na neuveritelnych 700,-Eur ( clo + doprava to dost predrazila ). Zavrhol som akukolvek dalsiu investiciu don,nakolko vynalozene peniaze by prevysovali jeho zvuk.kvalitu.Rozhodol som sa ,ze radsej dane financie vyuzijem na nakup nového gramofonu. Zaujal ma Pro-Ject New Classic a 2Xperience SB . Dal som aj dotaz,ze ktory by bol vhodnejsi. No dnes som objavil modely Pro-Ject 6Perspex a RPM 9.2 Carbon,este financne dostupne. Tak to vyzera,ze prave oni su horuci kandidati. Nakup vidim na august,kedy planujem dovolenku na SVK a tym padom moznost posluchu spomínaných gramofonov v mojom rodnom meste,co bude vyborne.
U prenosiek sa nic nezmenilo,2M Bronze ci 2M Black. No dnes ma svojimi parametrami zaujala Sumiko Blue Point 2,cize dalsia moznost.
Za akekolvek postrehy vopred dakujem.
pro-ject-6-perspex.jpg
project-rpm-9-2-evolution.jpg
sumiko-blue-point-2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Adrian

Příspěvek od efičák »

2Xperience s S-shape ramínkem.
Sumiko BP2 (na začátek, nebo rovnou Blackbird, život je krátký)
Leben

Obrázek


nebo Canor 306 v černé barvě, nebo Audioresearch
Zvuk dobrý - všechno dobré
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Tak nie je to Thorens TD-350 , zacneme pekne pomaly od zakladov,nie je vylucene,ze bude na predaj...dva a pol tyzdna a bude doma .

Pro-Ject The Classic
The Classic.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Roman2

Re: Adrian

Příspěvek od Roman2 »

Krásný, jednoduchý a čistý design. Teď to bude chtít osadit nějakou vhodnou přenoskou, třeba Ortofon Quintet Black, k tomu firemní phono a máš na dlouhou dobu vystaráno. Gratuluji. :thumbup:
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Dakujem. Na zaciatok to pojde s Phono Box S a s tou 2M Silver,kym si ho osaham a ziskam trochu praxe,neskor RS a Quintet. Chcel som predzosilovac Graham Slee Audio,no absencia subsonic filtru ma priviedla opat k Pro- Jectu. Snad budem s nim spokojny.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Adrian

Příspěvek od efičák »

Bravo Adriane.
Připomínám vyšroubovat 3 transportní šrouby pod talířem.
Tím se šasi uvolní a bude levitovat na 6-ti pružících kuličkách. Věřím , že Classicu najdeš všechno, co od analogu očekáváš.

Těším se na další kroky ladění, rozehrávání, přítlak, VTA, antiskating... a konečně Tvé názory na nahrávky LP.

Romane2 nepředbíhej postupku. Nejdříve dynamický model 2M Silver s stříbrným drátkem cívky.

Silverka přijde nainstalovaná Sev-em a tím odbyte martýrium seřizování. :-)
Mám za to, že i ucho si musí zvyknout a říct si samo, zda chce výhody MC LO.
Není to samozřejmé, cívka dává něco trochu jiného než magnet.

Také si myslím, že Classic unese MC, nová konstrukce ramínka se mi velmi líbí. Až bude Adrian připraven.

Vzpomenu sám, jak po všech testech MM přenosek přišla má první MC LO Ortofon Samba výsledek mě vůbec nenadchl.
Obyčejná MMka Ortofon Alpha byla na Tube boxu daleko uchatější a plynulejší.

Phono box S ? Bravo !
Zvuk dobrý - všechno dobré
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Efičák
Dakujem za pozehnane rady :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Moj prvy vinyl :thumbup:
Norah JONES Not Too Late
not-too-late.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

adrian píše: Pro-Ject The Classic
The Classic.jpg
Pro-Ject The Classic.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

theclassic.jpg
The Classic_sub_chassis.jpg
Pro-Ject The Classic.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Adrian

Příspěvek od raskod »

No co, ako si spokojny s PJ The Classic ?
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Rad by som Ti odpovedal kladne a s horou slavy. Po objednani a cakani 3 týždňoch,sa dany pan neunuval ani ozvat. V tom case vela moznosti,kde ho objednat nebolo. Mal som znova moznost prehodnotit celu vec a cuvol som. Ostavam u cdp.
Dany pan sa mi ozval v decembri,ze ma The Classic naskladneho v rosewood uprave. :-j
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
LawIAR
Příspěvky: 136
Registrován: 12 led 2017 16:50

Re: Adrian

Příspěvek od LawIAR »

adrian píše:Mal som znova moznost prehodnotit celu vec a cuvol som.j
na základe skúsenosti s posluchom the classic alebo iné dôvody?
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Islo vyslovene o prakticke vyhody cd.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Nordland

Re: Adrian

Příspěvek od Nordland »

Sekal: Nejde nez reagovat. Vsude po forech vsem predhazujes a doporucujes srackojidni VMaudio, tak nevim mas je doma a sere te jejich zvuk ze chces aby se spalil i jiny hifista? Nebo s Vitvarem peces?! :-@
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Adrian

Příspěvek od sekal »

Nordland

Re: Adrian

Příspěvek od Nordland »

Ano vim jak to u nej vypada, byl jsem u nej dvakrat, a co jsi tim asi chtel rict? Je nam jedno. %-(
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

IMG_0170.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Adrian

Příspěvek od Mark Levinson »

Ten kousek dobře znám :thumbup: , moc pěkné foto.
Mark Levinson
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

dakujem...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Comeback To SYLVANIA :thumbup:
IMG_0401.JPG
NOS Sylvania Balck Plate 6CS7
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Adrian

Příspěvek od Frogyman »

Rád bych oživil toto vlákno, aby bylo kam psát sračky a nezanášely se normální vlákna...

Prosím diskuze na téma:

- než MCH to raději VR do sluchátek
- jaké používat naslouchátko
- lepší je hrát bez preampu
- jsem Adrian a kdo je víc.

a podobné pište již výhradně sem.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Adrian

Příspěvek od lachim »

Zabiny
Dokonale. Velmi trefne :thumbup:
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Viktor.
Adrian - Uděleno "varování" pro neustálé a bezdůvodné nahlašování příspěvků.
1. neustale - vsetky hlasenia, ktore si obdrzal boli nahlasene v rovnaku dobu, cize naraz minuly mesiac. Slovo neustale je totalne mimo.
2.
bezdovodne
- jednalo sa o porusenie pravidiel :

II.1

Příspěvky popichující, napadající či urážející ostatní účastníky diskuse, vulgární, povyšující se nebo diskriminační (náboženská, rasová, sexuální či jiná diskriminace). Dále pak trollování, hateování či jinak vyvolávání flamewar, nevhodné reakce do inzertních vláken.

II.4

Osobní absolutní pravdy. Nechte bez emocí, urážek či zesměšňování vyjádřit i druhé, třeba i s opačným názorem na věc.

II.5

Příspěvky, které opakovaně a cíleně propagují nějaký výrobek (skrytá reklama).

Vsetky prispevky boli si pisal ty.

Bud tak dobry a zverejni, ktore z tych hlaseni nezodpovedaju poruseni pravidiel, ktore si ty posudil ako neodvodnene, pre transparentnost.

Pokial ide o prispevky v predajnom vlakne. Pokial viem, ty sam si bol zato, aby sa ziadne ine prispevky, okrem tich, co sa tykaju ponuky ci informacii o predavanom produkte, vo vlakne neuverejnovali. Tak, ze i to je bezdovodne ?
Nechapem,preco by si mal Ynqwie ventilovat svoje emocie v mojom predajnom vlakne. Po prve nic ho do toho aku vymenu chcem urobit a co a preco predavam nie je.
A vobec ti nevadia prispevky v mojom vlakne "adrian" ?
zabiny007
Rád bych oživil toto vlákno, aby bylo kam psát sračky a nezanášely se normální vlákna...
lachim
Dokonale. Velmi trefne.
Toto tiez nie je porusenie pravidla II.1 ?

Příspěvky popichující, napadající či urážející ostatní účastníky diskuse, vulgární, povyšující se nebo diskriminační (náboženská, rasová, sexuální či jiná diskriminace). Dále pak trollování, hateování či jinak vyvolávání flamewar, nevhodné reakce do inzertních vláken.

Prispevok si ani nezmazal a ani som nezaregistroval ziadne upozornenie.

Tvoja zaujatost je ukazkova.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Pokial tak neucinis, osobne sa postaram o zverejnenie vsetkych oznacenych prispevkov.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
rimidalv

Re: Adrian

Příspěvek od rimidalv »

Zvykni si, že tady jsou si někteří "rovnejsi"

Naposledy např. - zřejmě alkoholem posilněný terahera a jeho vulgární příspěvky...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Adrian

Příspěvek od Mark Levinson »

rimidalv píše: 23 kvě 2020 16:54 Zvykni si, že tady jsou si někteří "rovnejsi"

Naposledy např. - zřejmě alkoholem posilněný terahera a jeho vulgární příspěvky...
Rimidalv,
pokud jsi to nezaregistroval, tak bylo uděleno "Varování" i členovi Terahera. Tak nechápu Tvé výlevy ne toto téma v Adrianově vlákně. Navíc osočovat někoho, že pije alkohol taky není úplně slušné, že?

Adrian,
Tobě nerozumím vůbec, nevím co po mně chceš? V jediný den jsi nahlásil asi 21 příspěvků a navíc většinu úplně nesmyslně, ano skoro všechny moje např. příspěvek kdy se loučím a děkuji za návštěvu někomu před cca 3 roky apod., je úplně zcestné.
Hlášení v inzertním vlákně jsem vyřešil smazáním nevhodných příspěvků a je to vyřešeno, tak nevím proč to znovu vytahuješ? Toto hlášení, snad jako jediné, bylo opravdu opodstatněné.
V osobním vlákně můžeš požádat o vymazání čehokoliv, to není nic nového. Dokonce je možné smazat i celé osobní vlákno na požádání majitele, takže je to jen na Tobě.
Pokud se Ti zdám zaujatý a neobjektivní, tak se obracej na druhého Administratora. Věz, že to dělám ve svém volném čase a zabírá to dost času a snažím se být co možná nejvíce objektivní, pokud se to někomu nelíbí nic s tím nenadělám, ale nikoho tu nenutím být a trpět nespravedlnost.
Mark Levinson
rimidalv

Re: Adrian

Příspěvek od rimidalv »

ML


ad A) Příspěvky s vulgarismy se opakovaly i po varovani, to by si měl admin pohlídat!
ad B) Nikoho neosocuji, z jeho příspěvku je to zjevne!

Prosím o smazání mého účtu - fórum pro 5 - 10 rovnejsich.
Děkuji.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Adrian

Příspěvek od terahera »

Je mi moc líto,že fórum opouští někdo kvůli mému pití :sad: Na druhé straně,každý si tento koníček užívá jinak,já si rád u poslechu popiju,zvětšuje to u mně emoční zážitek z hudby a její produkce u mně doma.A to hlavní,co konkrétně já od své aparatury chci,je si to co nejvíc užít.Další věc je,že jsem zde už nějakou dobu,mnohým jsem prošel,co se týče změn a zkoušení různých věcí kolem toho všeho,mnohokrát jsem se o své zážitky i zkušenosti zde podělil,čerpal jsem z tohoto fóra a i někteří naopak čerpali ode mně,krásné to období :thumbup: No v poslední době se zde našlo mnoho přispěvovatelú,kteří nic konkrétního nikomu nepřinesli,s ničím konkrétním ze své zkušenosti se nepodělili,ale vše jen napadají a dehonestují :-| Tak i u mně došlo ke zlomu a dochází k situacím,že za střízliva už není na co reagovat a v mém opojení,kdy si fakt užívám hudby,se pak rozhodnu reagovat na tyto jedince,což má za následek mé vulgární chování.Není to omluva mého chování,ale aspoň trochu vysvětlení mého jednání :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

admin
Adrian - Uděleno "varování" pro neustálé a bezdůvodné nahlašování příspěvků.
Vysvetlis mi na zaklade porusenia ktoreho pravidla si mi udelil varovanie ? Hmm...
Pravidla platia pre vsetkych a tiez i pre adminov.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Mark Levinson píše: 23 kvě 2020 18:16
rimidalv píše: 23 kvě 2020 16:54 Zvykni si, že tady jsou si někteří "rovnejsi"

Naposledy např. - zřejmě alkoholem posilněný terahera a jeho vulgární příspěvky...
Rimidalv,
pokud jsi to nezaregistroval, tak bylo uděleno "Varování" i členovi Terahera. Tak nechápu Tvé výlevy ne toto téma v Adrianově vlákně. Navíc osočovat někoho, že pije alkohol taky není úplně slušné, že?
zabiny007 píše: 20 bře 2020 14:39 Rád bych oživil toto vlákno, aby bylo kam psát sračky a nezanášely se normální vlákna...

Prosím diskuze na téma:

- než MCH to raději VR do sluchátek
- jaké používat naslouchátko
- lepší je hrát bez preampu
- jsem Adrian a kdo je víc.

a podobné pište již výhradně sem.
lachim píše: 20 bře 2020 15:04 Zabiny
Dokonale. Velmi trefne :thumbup:
A toto ti pripada slusne ... ? Porusenie pravidla II.1
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

terahera píše: 23 kvě 2020 23:14 Je mi moc líto,že fórum opouští někdo kvůli mému pití :sad: Na druhé straně,každý si tento koníček užívá jinak,já si rád u poslechu popiju,zvětšuje to u mně emoční zážitek z hudby a její produkce u mně doma.A to hlavní,co konkrétně já od své aparatury chci,je si to co nejvíc užít.Další věc je,že jsem zde už nějakou dobu,mnohým jsem prošel,co se týče změn a zkoušení různých věcí kolem toho všeho,mnohokrát jsem se o své zážitky i zkušenosti zde podělil,čerpal jsem z tohoto fóra a i někteří naopak čerpali ode mně,krásné to období :thumbup: No v poslední době se zde našlo mnoho přispěvovatelú,kteří nic konkrétního nikomu nepřinesli,s ničím konkrétním ze své zkušenosti se nepodělili,ale vše jen napadají a dehonestují :-| Tak i u mně došlo ke zlomu a dochází k situacím,že za střízliva už není na co reagovat a v mém opojení,kdy si fakt užívám hudby,se pak rozhodnu reagovat na tyto jedince,což má za následek mé vulgární chování.Není to omluva mého chování,ale aspoň trochu vysvětlení mého jednání :angel:
Bud tak dobry a vyjadruj sa vo svojov vlakne alebo si zaloz svoje a tam si obhajuj svoje nedostatky.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Adrian

Příspěvek od Frogyman »

:clap: :clap: :clap:
Konečně jsi pochopil, že pokud nemáš co říct k tématu v jiných vlaknech, je ideální psát do svého vlákna. Za mne máš :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Adrian

Příspěvek od terahera »

adrian píše: 23 kvě 2020 23:58
terahera píše: 23 kvě 2020 23:14 Je mi moc líto,že fórum opouští někdo kvůli mému pití :sad: Na druhé straně,každý si tento koníček užívá jinak,já si rád u poslechu popiju,zvětšuje to u mně emoční zážitek z hudby a její produkce u mně doma.A to hlavní,co konkrétně já od své aparatury chci,je si to co nejvíc užít.Další věc je,že jsem zde už nějakou dobu,mnohým jsem prošel,co se týče změn a zkoušení různých věcí kolem toho všeho,mnohokrát jsem se o své zážitky i zkušenosti zde podělil,čerpal jsem z tohoto fóra a i někteří naopak čerpali ode mně,krásné to období :thumbup: No v poslední době se zde našlo mnoho přispěvovatelú,kteří nic konkrétního nikomu nepřinesli,s ničím konkrétním ze své zkušenosti se nepodělili,ale vše jen napadají a dehonestují :-| Tak i u mně došlo ke zlomu a dochází k situacím,že za střízliva už není na co reagovat a v mém opojení,kdy si fakt užívám hudby,se pak rozhodnu reagovat na tyto jedince,což má za následek mé vulgární chování.Není to omluva mého chování,ale aspoň trochu vysvětlení mého jednání :angel:
Bud tak dobry a vyjadruj sa vo svojov vlakne alebo si zaloz svoje a tam si obhajuj svoje nedostatky.
Vyjádřil jsem se ve tvém vlákně pouze proto,že opouštějící člen udělal to samé,čili jsem reagoval na něj ve vlákně,které použil :angel: Jinak si myslím,že je tvé vlákno na tyhle sr..ky ideální,vzhledem k tomu,jak se chováš.Přeji ti příjemný zbytek víkendu a dobrý poslech,pokud tu možnost nemáš,tak se ožer a dej pokoj,usneš a bude klid :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

zabiny007 píše: 24 kvě 2020 00:03 :clap: :clap: :clap:
Konečně jsi pochopil, že pokud nemáš co říct k tématu v jiných vlaknech, je ideální psát do svého vlákna. Za mne máš :thumbup:
To, ze nechapes moje prispevky je len tvoja slabost. Nedavno si mal silne reci a velke sebavedomie i vo svojom vlakne, no po par prispevkoch si prosikal admina o zmazanie mojich prispevkov a aby si to zvladol a nesiel plakat pod deku, si si vylial svoje srdiecko a uvolnil emocie uz v spominanom prispevku, co svedci napriek tvojmu tvrdeniu o vychove o opaku a tvojej psychickej vyzretosti. Ked nemas co povedat, bud tak dobry a tiez sa nevyjadruj.
Naposledy upravil(a) adrian dne 24 kvě 2020 00:35, celkem upraveno 1 x.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Zamčeno