RSC

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: RSC

Příspěvek od martinowsky »

Jestli si pamatuji tak to byl Krat primaluna s WLM. Krat ale sve vlákno nechal smazat. Škoda ty fotky poslechovky byly bombasticke.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: RSC

Příspěvek od Mark Levinson »

Vlastíku,
je to tak, Martinowski má pravdu. Byl to KRAT a měl monobloky Primaluna a repro WLM, krásná sestava, krásné fotky a velmi dobrý zvuk :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: RSC

Příspěvek od pajuna »

Ja verim, ze KRAT se tady brzy ukaze, stejne jako nekteri dalsi. Mel to moc hezke,alespon podle fotek, ja jsem u nej nebyl.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

CD Bar

Příspěvek od RSC »

Náhled na BAR, který má přední stěnu naplněnou digitálními nosiči hudby
BA1.JPG
Barové židličky jsem odsunul...
BA2.JPG
Z druhé strany jsou za zásuvnými dveřmi v poličkách jiné nosiče a náplně. :lol:
BA4.JPG
Pohled na část kresby žulové desky baru, lze pozorovat jak to kdysi teklo....
BA5.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: RSC

Příspěvek od martinowsky »

Krasne :clap: ze vsech stran.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

BA3.JPG
Původně byla tato regálovka Tannoy Eyris DC1 (k DK a pětikanálu) umístěna na stojanu, ale vzhledem k provozu u zamýšleného baru by jistě několikrát skončila na zemi, tak jsem ji umístil účelně do něj. Není to sice asi nejlepší, ale praktické a nezaznamenal jsem nějakou extra ztrátu. Pohrával jsem si také s tím, na co ji v baru postavit, abych ji oddělil od baru... nakonec jsem zkoušel určité typy podložek pod myši až jsem se dobral. Kdyby měl někdo lepší nápad, sem s ním, pokud to má smysl...
Pokud někomu přijde, že DC1 vypadá jaksi odlišně, má pravdu. Přední čelo jsem ji udělal místo "zakrytí měničů" z bukového masivu, aby se "ztratila". Jinak je provedením světlý platan.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: RSC

Příspěvek od Mark Levinson »

Krásné, fakt moc pěkné, ty pořadače na CD se mi moc líbí :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

Mark Levinson píše:Krásné, fakt moc pěkné, ty pořadače na CD se mi moc líbí :thumbup:.
Dodám časem lepší fotografii se vším, jak to je,.... nechtěl se mi dál sunout vánoční stromek a další věci ("vánoční nepořádek"), abych udělal čelní pohled. Na živo to vypadá výrazně lépe než na fotce, za denního světla hřbety CD vypadají v těch "mřížkách" zajímavě. Líbí se mi to.
Večerní nasvícení baru, také má co do sebe, i s využitím vybavení a skleniček... :smile:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Eyris DC

Příspěvek od RSC »

DC.JPG
Eyris DC1 vypadají jinak takto, pro představu, po sundání mé "úpravy".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Eyris DC3

Příspěvek od RSC »

Vrch Tannoy Eyris DC3
DC3a.JPG
Spodek Tannoy Eyris DC3
DC3b.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Vývod

Příspěvek od RSC »

Když se to odsune. Vývod kabelů je ukončen takto - home made. Perspektiva a neostrost. :smile:
Šílené bylo procpat kabely připravenou dutinou a také napojit kabely na "konektory" a vrátit do krabičky.
Ten jeden přechod navíc mne štve, ale nedá se nic dělat....
Zas.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: RSC

Příspěvek od PavelN »

Ahoj,
Tannoy TD 12 se mi kdysy moc líbily, ale slyšel jsem jen TD 8, které mne velmi zaujaly, takže jsem byl díky tomu zhruba 8 let pravověrný Tannoyista.
Ten bar máš pěkný, stejně tak vyjímatelné čelo do barvy pro Eyris. Je to krásně řemeslně zpracováno.
Trochu nechápu tu další destičku s reproterminály. To nešlo do reprosoustavy napojit kabely a na zeď dát jenom odšroubovatelnou destičku, kterou by procházely reprokabely a zakryl se otvor. Odstranil by se tak jeden, z mého pohledu, zbytečný přechod.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

PavelN píše:Ahoj,
Tannoy TD 12 se mi kdysy moc líbily, ale slyšel jsem jen TD 8, které mne velmi zaujaly, takže jsem byl díky tomu zhruba 8 let pravověrný Tannoyista.
Ten bar máš pěkný, stejně tak vyjímatelné čelo do barvy pro Eyris. Je to krásně řemeslně zpracováno.
Trochu nechápu tu další destičku s reproterminály. To nešlo do reprosoustavy napojit kabely a na zeď dát jenom odšroubovatelnou destičku, kterou by procházely reprokabely a zakryl se otvor. Odstranil by se tak jeden, z mého pohledu, zbytečný přechod.
TD12 jsou o kousek lepší - již jen objemem.
No právě, to by za tím musela být díra a za ní prostor jak "schránka na dopisy". Ale psal jsem již dříve, že někdy bych to chtěl jinak i důvody proč je to tak... potáhnout to je možné, ikdyž to snadno nejde. Ale ono přijde spíše časem na lepší reprokabel. :smile:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

TD12

Příspěvek od RSC »

TD12 mám raději bez krytů, nevypadají u mne tak veliké...
TD.JPG
Terminály vzadu vypadají takto, i dýha stěn stojí za to. Na vrchu je použitý masiv.
TD1.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

CD bar

Příspěvek od RSC »

Takto to vypadá s barovými židličkami...
CDBAR.JPG
... a takto i s horním osvětlením, které večer dotváří atmosféru u skleničky.
CDbar3.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Obývákoposlechovka

Příspěvek od RSC »

Takto to čelně vidím a slyším. Tento prostor před více než deseti lety byl zamýšlen na velmi obyčejné hifi (výklenek byl původně zamýšlen na širokoúhlou crt TV).
Zajímavé je, že s TD12 nemám prohlém ohledně odrazu zvuků a podobných komplikací. Jsou umístěny trošku dál od sebe, než k posluchač a také jsou naklopeny dopředu na posluchače. Když jsem tam měl Eyris DC, bylo to náročnější najít jim místo umístění, tak aby mi něco nevadilo... Tehdy jsem měl obavu, jak to dopadne, jestli nebudou moc velké na prostor a jak u mne budou hrát. Hrají krásně a jsem s nimi velmi spokojen, trošku jsem ladil reprokabely vůči Marantz, takže stříbro tomu dodalo to co jsem chtěl...
Z tohoto obrázku je také jasné, že je potřebné vést reprokabely jinudy, protože mi na něj občas spadlo něco z krbu. Krb i když je relativně blízko Tannoy, je neohřívá. Takže plamínky mám večer místo svítících lamp a je to celkem pohoda... :lol: Není to rozhodně ideální úmístění v prostoru, jeden velký kompromis jak jsem uváděl, ale hraje to pro mne moc hezky a překvapivě jim umístění u zdi nevadí. Možná někdy s jiným zesilovačem budou hrát ještě lépe, či alespoň nějakým ďábelským koncem, to bude jiná liga. I tak je to nad mé dávné představy...
Centr Eyris DCC je upraven podobně, jako u baru. Když jsem tehdy chtěl ořechové provedení tak tady nebylo, bylo mi řečeno, že je to pro jiné trhy než ČR. Když tato řada končila, tak se tato "hnědá" barva objevila i v ČR, což mne trošku mrzelo. Kdyby náhodou někdo věděl o centru Tannoy Dimension, abych si doplnil TD12 vpředu, dejte mi vědět, určitě by mne tento cenr potěšil, kdyby se objevil u mne doma...Eyris DCC má podobný charakter zvuku,ale objem je objem - možná kdybych mu udělal větší korpus, bylo by to důstojnější, ale i tak přece budou měniče dimension výrazně lepší - to je jasné. Nepředpokládám, že bych se pětikanálu na vždy někdy vzdal, pro něco to své kouzlo má, třeba pro sledování koncertů, či hudebních filmů, případně dalších filmů...
pohled.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
monte

Re: RSC

Příspěvek od monte »

Máš to pěkné. U nás architekti nad akustikou pro dnešní rodinné domy vůbec nemyslí. Největší hrůza je spojení kuchyně a obývacího prostoru. Pustíš si muziku, začne hučet myčka, pak připálený řízek nebo ryby :lol:. Krb mám taky, ale v TV na 999 kanále IPTV O2 v HD :thumbup: , sice nehřeje, ale jde o pohled.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Podvečer s Tannoy a vinylem

Příspěvek od RSC »

K.JPG
ol.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

monte píše:Máš to pěkné. U nás architekti nad akustikou pro dnešní rodinné domy vůbec nemyslí. Největší hrůza je spojení kuchyně a obývacího prostoru. Pustíš si muziku, začne hučet myčka, pak připálený řízek nebo ryby :lol:. Krb mám taky, ale v TV na 999 kanále IPTV O2 v HD :thumbup: , sice nehřeje, ale jde o pohled.
Je to přímo spojené s jídelnou, kuchyň až za rohem :smile: , myčku bych neřešil, ale digestoř na řízky z poza rohu jde slyšet, když to saje pořádně.... :lol: V té době můžu do ložnice na Eyris DC. :angel:
Já to můžu ohulit i o půlnoci a níkomu to nemůže vadit..., když jsem býval v bytě, tak jsem slyšel dost často bouchání do topení.... Obvykle mám večerní poslechy. Jako teď. O:-) Zrovna sonduju, co bych si za music koupil.....
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Podvečer s Tannoy a vinylem

Příspěvek od fox »

RSC píše:
K.JPG
ol.JPG
Hergest Ridge mám tak moc rád. :thumbup:
A co bedny ? Není jim u krbu moc horko ? :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: RSC

Příspěvek od monte »

Kruci , ale topíš dobře, dát si panáka, tak to se mnou sekne :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Podvečer s Tannoy a vinylem

Příspěvek od RSC »

fox píše: Hergest Ridge mám tak moc rád. :thumbup:
A co bedny ? Není jim u krbu moc horko ? :smile:
Není jim ani teplo, to bych nepřipustil. Izolované to je dobře, drtivá většina tepla jde stejně na chodu. Kdyby to byl otevřený krb, tak by tam být nemohly.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

monte píše:Kruci , ale topíš dobře, dát si panáka, tak to se mnou sekne :lol:
Možná ano. Hlavně, že to s tebou neseklo u PC :lol: Trošku jsem přiložil a trošku tomu přidal foťák ... O:-) :ymdevil:
forfans

Re: RSC

Příspěvek od forfans »

Ahojky, - máš nádherný obývák, slušnou aparaturu , vynikající bedny.
Jen se ptám - Není těm bednám vedle krbu trochu teplo ??
Víš, někde jsem četl, a mám trošku podobné bedny , že se to někomu u krbu rozeschlo.
Bylo by moc škoda, kdybys tak vynikající Tanoy bedny musel nějak nechat opravovat.
Přeji Ti, ať ti to krásně hraje , svůj sen Marantz 75 si určitě časem splníš.
Přeji vše dobré a vynikající zvuk.
jura
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

forfans píše:Ahojky, - máš nádherný obývák, slušnou aparaturu , vynikající bedny.
Jen se ptám - Není těm bednám vedle krbu trochu teplo ??
Víš, někde jsem četl, a mám trošku podobné bedny , že se to někomu u krbu rozeschlo.
Bylo by moc škoda, kdybys tak vynikající Tanoy bedny musel nějak nechat opravovat.
Přeji Ti, ať ti to krásně hraje , svůj sen Marantz 75 si určitě časem splníš.
Přeji vše dobré a vynikající zvuk.
jura
Díky Juro.
Já v tom moc netopím (párkrát za rok, většinou o vánocích, mám ještě druhý krb, který si to užívá podstatně více :smile: ), tohle hořel vánoční stromek, který ještě dneska byl. :lol: Ten krb má kromě slušné zdi ve vnitř dvojitou izolaci. Takže ze stěn nejde vůbec nic, ze zadu (do chodby) je slušně odvětraný, kdysi to tak nebylo a vyzařoval hodně tepla a to by problém byl. Dnes by jsi se u něj skoro neohřál přijít ze zimy, je to skutečně jen na pohodu. I tak jsem ze začátku konroloval teplotu na povrchu beden při různé intenzitě hoření a nic, i proto jsem krb ve vnitř vyvložkoval izolacemi a ještě zdivem s velkým tepelným odporem - vysledek je ten, že obývák to dnes špatně vytápí, musel bych krbovou vložku otevřít, aby to do obýváku topilo. Opečovávám Tannoy a pravidelně oprašuji, hned bych něco viděl, jsou tam již několik let, nic se jim neděje, navíc teplo od skla jde nahoru, kdyby se bedny zahřívali či jinak to na ně působilo, museli by jít dál nebo bych musel měnit orientaci místnosti...
Tak mne s tímto dotazem napadá, jaká je vlastně doporučená vlhkost místnosti pro bedny? To jsem nikde nečetl, případně zda v běžných hodnotách ovlivňuje nějak zvuk ...
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Podložky

Příspěvek od RSC »

Udělal jsem TD12 tyhle podložky z nerezu a podlepil je nějakým materiálem. Na levo je vidět ďoura od vrypu (musím ji zatmelit), když byly shozeny z podložek, tahle váha se prostě zaryje i do této extra tvrdé podlahy. Stále přemýšlím, zda je mám postavit na žulu, zda si mám podstavce na ně nechat udělat a možná z nich dostat o kousek více a do toho zase přemýšlím, zda si o podstavce mám někdy večer ukopnout prst. :lol: A tu oslintanou nohu jsem již přeleštil. :lol:
Eyris DC mi stojí na mramoru a s mramorem je to o kousek lepší, snad to není jen můj dojem...
noha.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Materiál racku

Příspěvek od RSC »

Mám na zdejší matadory dotaz. Zčeho by jste rádi měli police racku a možná i proč? Protože jej budu vytvářet sám, tak pro mne připadá v úvahu sklo, žula, dřevotříska nebo masiv (dub, buk, či jiná dostupná dřevina). Možná i doporučená tloušťka materiálu by mne zajímala. Musím se do toho vrhnout, práší se mi na gramofon a také nemohu mít na sobě všechny komponenty. Původní měl dřevotřískové police.
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Podvečer s Tannoy a vinylem

Příspěvek od RSC »

fox píše: Hergest Ridge mám tak moc rád. :thumbup:
Já taky. Tohle provedení je skutečně vydařené:
old.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
monte

Re: Materiál racku

Příspěvek od monte »

RSC píše:Mám na zdejší matadory dotaz. Zčeho by jste rádi měli police racku a možná i proč? Protože jej budu vytvářet sám, tak pro mne připadá v úvahu sklo, žula, dřevotříska nebo masiv (dub, buk, či jiná dostupná dřevina). Možná i doporučená tloušťka materiálu by mne zajímala. Musím se do toho vrhnout, práší se mi na gramofon a také nemohu mít na sobě všechny komponenty. Původní měl dřevotřískové police.
Nevím jestli jsme matadoři :lol:, jen žádné sklo, kov. S klidem pokračuj v tom co máš. Silnější dřevotřísku, 30 mm s jednoho kusu, ne lepenou ( lepené dva kusy k sobě), vybíral bych podle měrné váhy, údajně je dobrá severská bříza, hustá, těžká, drahá. Pak žádné šrouby, kolíky a slepit, vše z jednoho kusu, žádnou stavebnici.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: RSC

Příspěvek od Mamut »

Ze dřeva se můžeš inspirovat např. zde, tedy jestli myslíš upevnění na zdi. Materiál koupíš v každém hobby marketu a nebo u svého truhláře. Pro začátek myslím, poměrně jednoduché.
stojka.jpg
sedí.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Materiál racku

Příspěvek od RSC »

monte píše: Nevím jestli jsme matadoři :lol:, jen žádné sklo, kov. S klidem pokračuj v tom co máš. Silnější dřevotřísku, 30 mm s jednoho kusu, ne lepenou ( lepené dva kusy k sobě), vybíral bych podle měrné váhy, údajně je dobrá severská bříza, hustá, těžká, drahá. Pak žádné šrouby, kolíky a slepit, vše z jednoho kusu, žádnou stavebnici.
Já to měl, či stále mám na komponenty Technics, je to jeden kus, kolíkované a slepené z 20 mm dřevotřísky.
Dobře - 30 mm dřevotříska není problém, měrné hmotnosti si zjistím - dýhování není žádný problém.
Spíše mne zarazilo tvrzení žádný kov(když se to často takto prodává), můj původní záměr byl kombinace s kovem (kovové nohy s tlumící vrstvou spojů v místech např. s dřevotřískovou policí.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

Mamut píše:Ze dřeva se můžeš inspirovat např. zde, tedy jestli myslíš upevnění na zdi. Materiál koupíš v každém hobby marketu a nebo u svého truhláře. Pro začátek myslím, poměrně jednoduché.
A tohle je z lepeného masivu. Tak co je lepší: masiv nebo dřevotříska?
Zatím mne nenapadlo, že bych udělal uchycení na zeď. Vypadá to relativně jednoduše, ale spoj musí být hodně namáhaný.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: RSC

Příspěvek od fox »

Obrázek

Myslím, že to není třeba zas tak moc dramatizovat. Já nám doma rack z hliníku a žuly. Vůbec si nestěžuji, ba naopak. :D
Jsou to jen " Takové doktorské pindy ". :lol:


Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

fox píše: Myslím, že to není třeba zas tak moc dramatizovat. Já nám doma rack z hliníku a žuly. Vůbec si nestěžuji, ba naopak. :D
Jsou to jen " Takové doktorské pindy ". :lol:
Obrázek
Díky Foxi za ukázku, už jsem to zahlédl jak to máš... Něco takového (pohledově) jsem chtěl vytvořit s dřevěnými policemi. Žulase mi také jako materiál moc líbí, když ještě vím, jakou můžeš mít různou kresbu kamene....
monte

Re: RSC

Příspěvek od monte »

Taky jsem zatopil v krbu :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

monte píše:Taky jsem zatopil v krbu :lol:
A taky lampama jak vidím, aby to skutečně hřálo :lol:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
monte

Re: RSC

Příspěvek od monte »

S názory na rack jsi tam, kde jsi byl :lol: , zbývá si hodit kačkou.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: RSC

Příspěvek od RSC »

monte píše:S názory na rack jsi tam, kde jsi byl :lol: , zbývá si hodit kačkou.
To je hrozný, tady je těžké najít obecnou shodu.... :smile:
Je pravdou a je to asi zřejmé z toho, co jsem tady ukázal, že věci až tak striktně neberu. Ale já jsem jednou striktní s něčím chtěl být, že bych konečně začal .... tak jako obvykle - hudba a ne zvuky :lol:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Pár detailů gramofonu

Příspěvek od RSC »

Přenoska ClearAudio Virtuoso Wood
G1.JPG
G2.JPG
Uchycení raménka Marantz TT 15S1
G3.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: RSC

Příspěvek od aretax »

Mne sa pod gramo najlepšie osvedčila 40mm MDF. Keď som tam dal žulu, úplne mi zmizli výšky. Pod prístrojmi mi zas najviac vyhovuje práve žula...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět