Roman2

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Roman2

Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Ahoj Všem!
Nastal čas, abych se taky představil, i když někteří z vás už mou maličkost znají.
O hifi se zajímám cca 5 let a vsoučasné době hraju na této sestavě: Gramofon AVID DIVA II SP s raménkem REGA RB 301 a přenoskou DYNAVECTOR 10X5,transport-VINCENT CD S 6,
DAC-PS AUDIO DIGITAL LINK III,zesilovač VINCENT SV 234,síťový filtr ISOTEK MINI SUB II,reprosoustavy DYNAUDIO AUDIENCE 72 SE.Vlastním také sluchátka SENNHEISER HD 650 a sluchátkový zesilovač CREEK OBH 11 SE.Kabeláž všeho druhu.
K plné spokojenosti mi chybí už jen zakoupit aspoň trochu slušný phono preamp a zprovoznit gramofon! :razz:

Roman.
monte

Re: Roman2

Příspěvek od monte »

Pozdrav do podhradí, hradu Buchlova. :-h a vinná réva je sklizená všechna ??
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Romane,
paráda, fakt pěkná sestava. Gramofon Avid se mi hodně líbí, takový stroj už zaslouží slušné phono. Ohledně přenosky Ti určitě poradí Peer nebo Fox, oba toho zkusili vícero. Peer má stále Dynavector. I sluchátková část je moje krevní skupina. Bravo :clap: :clap: :clap:

P.S. ještě nějakou fotečku....
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Roman2

Příspěvek od fox »

Gratuluji k pěkné sestavě. Jsem rád, že mezi nás přibyl další analogový nadšenec . Ale pozor. Někteří nám říkají " Asfaltéři". :smile:
Čím zesiluješ přenosku Dynavector ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

monte,
asi tě zklamu, ale vinici nevlastním.A to je dobře, protože vinice znamená hodně práce a málo času na poslech hudby.

Mark Levinson,
moc dík za uvítání.

Fox,
tu přenosku mám v plánu, zatím ji ještě nemám a tak je docela možné, že tam bude nějaká jiná.Bude určitě MC HO.Nechci jít cestou MM ani MC LO ta vyžaduje hodně dobré phono, na které momentálně nemám.Zatím se s tím co bude určitě spokojím.V užším výběru je i Benz Micro Glider SH i ta bymohla být dobrá na rock.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roman2

Příspěvek od pajuna »

Ahoj, vitam na foru!
Vincka 234 jsem take vlastnil, s Dynaudiem hraje dobre v zatlumenych prostorech, byl trosku vice analyticky, ostrejsi, ale dobry silny zesik. Jak si to rozumi u tebe?
Zajimaly by me nejake fotky jestli je mozne. Jakou poslouchas muziku?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Nezdá se mi to být ostré a to mi ještě vede z DAC do zesíku stříbro HGA Silver Lace.Místnost je 18m čtverečních a řekl bych velmi dobře zatlumená.
Poslouchám hlavně hard rock a progresivní rock.Ale nemám nic na vynilu.Veškerá sbírka hudby je na CD.Teď si žádné CD hodně dlouho nekoupím,přednost má vynil.
monte

Re: Roman2

Příspěvek od monte »

Hard rock, tak to jsi pravý rocker.
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Kontaktoval jsem PP hifi studio Otrokovice a majitel, mimochodem velmi ochotný se uvolil, že mi přenosku i raménko seřídí. Jinak přenoska bude s definitivní platností Benz Micro Glider SH a phono Trigon Vanguard II.
Do budoucna upgrade phona Trigon Volcano II bateriový zdroj.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Romane,
jak to dopadlo? Přenoska a raménko seřízeno? A phono je tedy Trigon, už je vše doma a hraješ? Nějaké foto Avidu by se tady pěkně vyjímalo.
Mark Levinson
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

To:Mark Levinson
Asi týden už spokojeně hraju na novém gramofonu Avid Diva II SP, který precizně seřídil Martin Vlček alias Roving. Jsem moc spokojený a i když má sbírka desek čítá zatím cca 5 ks, tak si to užívám a do budoucna se bude doufám rozšiřovat.
Nastavení probíhalo pomocí testovací desky Hifi News a software Adjust Plus od Dr.Feickert. Martin je velmi příjemný a ochotný člověk, který dané problematice opravdu rozumí. Přenoska bohužel není jak už jsem dříve avizoval Benz Micro Glider, ale Dynavector 10X5, protože mi Benzku ani po 3 měsících nebyly schopni dodat. Nicméně spokojený jsem i tak. Další upgrade bude bateriový zdroj Trigon Volcano a následně nějaká ta pračka LP. Pravděpodobně Nitty Gritty.
Poslal jsem Marku Levinsonovi nějaké fotografie, tak předem děkuju za jejich vložení. Pro lidi, které analog zajímá, tak na jednom z obrázků je vidět upgrade protizávaží na raménku Rega RB 301. Je to od firmy Exact Audio a výhodou je lepší nastavení přítlaku a snad i excentrické uložení. Pokud by chtěl někdo přijet na návštěvu, tak jste srdečně zváni.

Roman.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Roman2

Příspěvek od Peer »

Krásná sestava. :thumbup:
Určitě to bude hrát výborně.
Hlásím se na poslech...
Zatím, bohužel, není čas. :sad:
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Petře,
jsi vítán, má sestava nedosahuje kvalit té tvé, ale poslouchat se to dá a já se snad jednou dokopu k tomu, abych se stavil u tebe. Je to všechno otázka času. ;)
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Roman2

Příspěvek od MB »

Roman2 píše: Přenoska bohužel není jak už jsem dříve avizoval Benz Micro Glider, ale Dynavector 10X5, protože mi Benzku ani po 3 měsících nebyly schopni dodat.
To mi nieco pripomina, rychlost dodavok zo Švajčiarska je niekedy fakt neskutočná...

Inak, čo ta lava bedna schovana za sedačkou (a pred tou skrinou)...neda sa s nou trosku pohnut?
Celkovo ale musim povedat, ze je to krasna zostavicka !!!!!
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

To:MB
Čekal jsem, že se na to někdo zeptá. Kupodivu to nemá absolutně vliv na zvuk a s tou skříní už není kam hnout. Na těch fotkách to vypadá, že je tam místo, ale moc ho tam není. A co se týká té Benzky, tak to je fakt šílené. Čekat na přenosku 3 měsíce je opravdu jenom pro otrlé.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Romane,
fotky jsem vložil, doufám dle Tvých představ. Sestavička je to pěkná, gramofon Avid se mi hodně líbí. Nastavení a seřízení od Rowinga je asi to nejlepší co jsi pro analogovou větev mohl udělat :thumbup:.
Připojil bych se k Petrovi5 na poslech a samozřejmě Tě čekám na revanž. Ono se ve dvou lépe cestuje, kolik je to asi km od Ostravy?
Mark Levinson
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Směr Vsetín-Zlín-Buchlovice bych si tipnul cca 170 km. Není to zrovna málo, ale klidně přijeďte, budu se těšit. :D
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Moc děkujeme za pozvání.
Vymyslíme nějaký vhodný termín, předem s Tebou zkonzultujeme a uvidíme. Důležité, aby to všem sedlo ;).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Roman2

Příspěvek od lubin »

Kluci, no já bych se snad taky i pozval....mám to kousek a když to vezmu na motorce přes Trampa a dršťkovou...cítím z toho příjemnej výlet.
Zajímal by mě hlavně gramec...zbytek si dovedu i domyslet, i když poslechový prostor je nejdůležitější komponent.... :thumbup:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Lubine,
jsi též srdečně zván a kdyby jsi sebou vzal Nordost Heimdall, byl bych moc rád. Slyšel jsem na něj samou chválu. Jinak kluci vemte si sebou nějakou oblíbenou a naposlouchanou muziku. :D
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Roman2

Příspěvek od lubin »

Heimdall vezmu...to je to nejmenší... :thumbup:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Do konce týdne by měl dorazit z Německa bateriový zdroj TRIGON VOLCANO III. Hned jak ho zapojím a naposlouchám, tah sem hodím nějaké dojmy z poslechu. Podle recenzí by to mělo phono TRIGON VANGUARD II katapultovat o třídu víš. Jsem na to docela zvědavý. :D
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Tak zdroj už je doma. Musím říct, že jsem zlepšení čekal, ale takové teda ne. Už když jsem kupoval síťový filtr Isotek Mini Sub 2, tak zhruba po týdenním soužití s tímto přístrojem jsem s klidným svědomým mohl napsat, že to byl nejlepší upgrade mé sestavy, který jsem kdy udělal. Nicméně Trigon Volcano jde ještě dál. Dá se přepínat mezi režimy baterie a síť. Rozdíl v kvalitě zvuku je jasně slyšitelný a dle mého názoru docela markantní. Obrovské zlepšení nastalo hlavně v lokalizaci a separaci nástroju.Velký posun nastal také v celém kmitočtovém spektru. Nástroje získaly jakoby na objemu a znějí reálněji. Ono se to docela těžko popisuje, nejlépe je slyšet na vlastní uši. Už jsem byl víceméně smířený s tím, že s té Dynavectorky 10X5 víc nedostanu, ale opak je pravdou. Peer má pravdu, kvalitní phono je v analogovém řetězci velmi důležité. :D
IMG_0985.JPG
IMG_0986.JPG
IMG_0987.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Roman2

Příspěvek od lubin »

Moc pěkné příteli. Přeji Ti to nadšení. Analog je sváteční záležitost a kult. A teď s barvou ven....co Ti hraje lépe? Analog nebo digital? A taky bych se za Tebou opravdu rád podíval a vezmu ten Heimdall, mám to přeci za kopcem....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Lubine, děkuju. A popravdě? Analog! Slyšel jsem různé systémy, ale na gramofon nemá nic. Je to samozřejmě můj subjektivní názor. Jinak jsi samosebou zván a vítán! :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Na přání Romana vkládám jeho fotky, komentář už napíše šťastný majitel sám................................ :thumbup:
IMG_1066.JPG
IMG_1069.JPG
IMG_1075.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Roman2

Příspěvek od fox »

Nedávno jsem porovnával stejnou nahrávku Weather Report na SACD a LP. Zvítězil analog. :clap:
Hodně záleží, na jakém analogovém řetězci se hraje. Do analogu se bohužel musí více investovat. Pak se ale výsledek dostaví.
Gratuluji. Máš to moc pěkné. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Po nějakém čase nastal čas na upgrade přenosky. Po dlouhém pročítání různých diskuzí na netu a konzultaci s odborníky na analogovou reprodukci jsem se rozhodl pro přenosku Zyx Yatra. Nebudu Vám tady sáhodlouze líčit její zvukový charakter a navíc mám dojem, že nejlépe je slyšet ji na vlastní uši. Kdo má zájem, tak ho rád u sebe uvítám a může zvukové kvality této mimořádne přenosky posoudit sám. :smile:

Foxi děkuju za kompliment. :thumbup:
IMG_1081.JPG
IMG_1084.JPG
IMG_1086.JPG
IMG_1088.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Na horních fotografiích je vidět slipmat od Origin Live, používám ho na 120 gr LP, na 180 gramové ho sundávám, abych dorovnal VTA. Dále nezbytné hygienické a nastavovací pomůcky a dole mini sbírka LP.
Povětšinou jsou to 1. Japonské, U.S.A. a Britské vydání, dále různé limitované edice a audiofilské vydání od MFSL či Classic Records. ^:)^
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Provedl jsem menší upgrade. Jelikož přenoska Zyx je relativně lehká, má 5 gramů a na testovací desce od Hifi News mi horizontální i vertikální rezonanční kmitočet vycházel na nějakých 15 Hz, tak mi nezbylo nic jiného, než mezi přenosku a headshell vložit závaží. Zvolil jsem závaží od firmy AudioNautes. Vyrobené je z vysoce zhuštěného grafitu, který je ideální pro pohlcování mechanického vlnění. Nastavení přenosky proběhlo pod vedením Martina Vlčka alias Rowinga. Vše překontrolováno na softwaru Adjust Plus od Doctor Feickert.
Nyní je vše OK.
Pro zajímavost uvedu co jsme naměřily: Rychlost otáček 33,33.
Kolísání otáček +- 0,02 %.
Rezonanční kmitočet, vertikální 11Hz.
Rezonanční kmitočet, horizontální 11Hz.
VTA a azimut v pořádku překontrolovaný pomocí malé kulaté vodní váhy. VTF nastaveno na 2,4 gramu, tedy na horní hranici, kde se nám to poslechově jevilo nejlepší.
Antiskating je nastavený tak, aby raménko ze začátku testovací desky pomalu sjíždělo od středu desky ke kraji. Stejnou filozofii vyznává i firma V.P.I.

Teď už jen zbývá spokojeně si užívat dobré muziky a rozšiřovat sbírku LP. \m/
IMG_1091.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Roman2

Příspěvek od Mark Levinson »

Romane,
prd těm hodnotám rozumím, ale vím, že na nastavení gramofonu je Martin jeden z nejlepších široko daleko :thumbup:.
Gratuluju, užívej kvalitního zvuku.
Mark Levinson
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Viktore díky,
dnes jsem si pouštěl King Crimson - The Lark Tongues In Aspic. Vydavatel Polydor. Made In Japan. Musím říci, že nikdy jsem je takto neslyšel!
Naprosto famózní zvuk, to se prostě musí slyšet. :D
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Roman2

Příspěvek od tujatuja »

Antiskating je nastavený tak, aby raménko ze začátku testovací desky pomalu sjíždělo od středu desky ke kraji. Stejnou filozofii vyznává i firma V.P.I.

Nemohl bys toto nastavení trochu blíže rozebrat? Neexistuje riziko, že pokud se hned netrefíš do drážky, přenoska sjede přes okraj desky?
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Roman2

Příspěvek od aretax »

tujatuja píše:Antiskating je nastavený tak, aby raménko ze začátku testovací desky pomalu sjíždělo od středu desky ke kraji. Stejnou filozofii vyznává i firma V.P.I.

Nemohl bys toto nastavení trochu blíže rozebrať? Neexistuje riziko, že pokud se hned netrefíš do drážky, přenoska sjede přes okraj desky?
Aj mňa by to zaujímalo. Ja mám podľa výrobcu nastavený antiskating tak, aby do prvej tretiny platne rameno držalo smer a potom sa mierne pohybovalo k stredu platne. To, čo píšeš, je opačný postup. Mohol by si dať podrobnejší návod? Rád by som to vyskúšal.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Roman2

Příspěvek od Teti »

Ted jsem se teprve podival na vlakno tvoji sestavy, no vypada to famozne. Jsem si jisty ze i hraje :thumbup:
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

tujatuja, nestalo se mi, že by mi přenoska sjela přes okraj desky ani jednou.

aretax, mám antiskating nastavený přesně opačně. Na testovací desce jsou asi 3 nebo 4 místa, která jsou holá bez drážek a slouží k nastavení antiskatingu. Já to mám nastavené tak, že když spustím přenosku na holé místo z kraje desky, tak mi velmi pomalu sjíždí ke kraji desky. Čím blíže pokládám přenosku ke středu desky na holé místo, tím rychleji se pohybuje ke kraji. To je fyzika.
Aby se dorovnala odstředivá síla, která stoupá s tím, jak se přenoska blíží ke středu desky, tak mám nastavený antiskating právě takto.
Zkus vyzkoušet a uvidíš sám, jestli to bude lepší nebo ne. Měl jsem to nastavené jako ty a právě ke konci desky se mi zdálo, že mi jeden kanál hraje silněji než druhý.
Po nastavení podle Martina se to srovnalo. Doufám, že jsem to popsal aspoň trochu srozumitelně. Nikomu toto nastavení nevnucuju, dal jsem jen na radu odborníka a na své uši!

teti, dík za pochvalu. Já zase obdivuju tvoje restaurátorské schopnosti. :thumbup:
monte

Re: Roman2

Příspěvek od monte »

Nic nebudu chválit, nic sjíždět nesmí, nastavení Rowing je špatné, hlavně přesah .
Roman2

Re: Roman2

Příspěvek od Roman2 »

monte, neberu ti tvůj názor, máš na něj právo.

.......jinak se musím opravit, nejedná se o dorovnání odstředivé, ale dostředné síly!
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Roman2

Příspěvek od aretax »

Roman2 píše:tujatuja, nestalo se mi, že by mi přenoska sjela přes okraj desky ani jednou.

aretax, mám antiskating nastavený přesně opačně. Na testovací desce jsou asi 3 nebo 4 místa, která jsou holá bez drážek a slouží k nastavení antiskatingu. Já to mám nastavené tak, že když spustím přenosku na holé místo z kraje desky, tak mi velmi pomalu sjíždí ke kraji desky. Čím blíže pokládám přenosku ke středu desky na holé místo, tím rychleji se pohybuje ke kraji. To je fyzika.
Aby se dorovnala odstředivá síla, která stoupá s tím, jak se přenoska blíží ke středu desky, tak mám nastavený antiskating právě takto.
Zkus vyzkoušet a uvidíš sám, jestli to bude lepší nebo ne. Měl jsem to nastavené jako ty a právě ke konci desky se mi zdálo, že mi jeden kanál hraje silněji než druhý.
Po nastavení podle Martina se to srovnalo. Doufám, že jsem to popsal aspoň trochu srozumitelně. Nikomu toto nastavení nevnucuju, dal jsem jen na radu odborníka a na své uši!

teti, dík za pochvalu. Já zase obdivuju tvoje restaurátorské schopnosti. :thumbup:
Ďakujem, vyskúšam to . Ja mám síce 12" rameno a nezdá sa mi, že by mi ku koncu platne skresľovalo zvuk, ale každú radu si rád overím. Potom Ti dám vedieť, ako to dopadlo.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Roman2

Příspěvek od aretax »

Roman, poslas som Ti odpoveď na SZ, ale nedá sa Ti doručiť - užívateľ "Roman 2" neexistuje.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět