MAR

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

MAR

Příspěvek od MAR »

Zdravím všechny příznivce hudby hifi a highend techniky. ^:)^
Jelikož už delší dobu sledují fóra a občas i něco přispěju, bylo by záhodno se představit.
Jmenuji se Zdenek je mi 39 let a jsem z oblasti Ostravské komory...
Postižený tímto jsem už od dětství. Procházel jsem různými stylovými vlnami od elektronické, new age přes metal po punk.
Dnes si už pouštím v podstatě cokoli od klasiky přes pop po death/doom metal a rozlišuji jen podle toho co zaujme.

Vyrůstal jsem v době již dávno minulé hlavně z aparáty značky TESLA, které se jaksi nesmazatelně vryli do mého zvukového vnímání, jestli je to dobře nebo ne dodnes vlastně nevím. Pár posledních kousku se mi dochovalo dodneška B 54,B 115,NC 300,AZS 223,ARS 9238.
Až když jsem se trochu usadil a vznikly i trochu podmínky pro tento koníček znovu se ve mně probudila ta radost HRÁT....si.
Aktivně se zajmám o highend, sleduji fora a navštěvuji různa studia asi od roku 2007.
V té době jsem pořídil první sestavu VINCENT. Zesilovač SV 238 a CD S 3.
DSC00329.JPG
IMG_0512.JPG
Repro. AUDIOPHYSIC SCORPIO.
DSC00336.JPG
Později přibyl sub. REL R 305.
IMG_0508.JPG
Pak REL B 3.
IMG_0502.JPG
A jak už to bývá u tohoto koníčku, experimentování, obměnování, kabelážový tunning.
Někdy kolem roku 2010 změna zes. za ELECTROCOMPANIET ECI 5 MK 2.
Převodník BRYSTON BDA 1.
DSC00338.JPG
Po experimentech z PC jsem nakonec prodal CD a zakoupil player BRYSTON BDP 1.

No do budoucna, pokud bude doba příznivá, bych rád upgrejdoval repro., což může být docela oříšek, jak jsem se nadávno přesvědčil, pokud si to člověk neposlechne doma ve svém prostředí.
No a CD transport by se také hodil, to snad bude jednodušší. Casea už na něčem jakýsi čas pracuje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: MAR

Příspěvek od zappa »

Jsem rád,že jsi představil svojí sestavu,lépe se pak s dotyčným diskutuje.Tvou odvahu si cením! :thumbup: BDA převodník jsem slyšel a byl výborný.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj. Jsem rád že ses představil. :thumbup:
Ještě hoď fotku celkového pohledu prosím. Ať se pokocháme.

Ať to hraje a doufám že se zas někdy potkáme. Martin
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: MAR

Příspěvek od monte »

Na Ostravsku hlásí silný smog, tak poslouchat a nevylézat :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MAR

Příspěvek od pajuna »

Ahoj Zdenku, diky za predstaveni :thumbup: . Pamatuji nasi debatu v Praze po HEP.
At ti to dobre hraje. AZ bude cas, brknu nebo napisu, budu mit asi par dotazu.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdeňku, zdravím a oficiálně vítám i když tady už dlouho jsi. Jsem rád, že jsi to udělal :thumbup:. Myslím, že bude hodně dotazů ohledně Tvé kombinace Bryston BDA 1 a BDP 1. Koukám, že doma zatím zůstaly Audyophysic Scorpio ;).
Zrovna onehdy jsme o Tobě mluvili s Martinem (martinowsky) ohledně Tvého nápadu se více scházet alespoň v rámci "Ostravské kliky" a pokecat společně buď někde u piva nebo při poslechu aparátu.
Mark Levinson
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Dík za kladné reakce.

Sejít bychom se měli, bo smogu se jen tak asi nezbavíme, tak nám zbývá jen poslech.

Omlouvám se za gramatiku atd, píšu většinou z tabletu a nějak mně to neposlouchá, občas se ztratí či neuloží i část příspěvků.
Až ted jsem si všiml Viktore že se mi ne odeslala SZ o bednách.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Tak konečně ,
větší posun dál,

nový přírůstek od WB



snad už je konec experimentu ze subwoofery a nekonečného nastavování , které stejně k ničemu nevedlo,
v této skříňce je vše v jednom a sladěné a konečně by se tomu co je slyšet z nízkých kmitočtů dalo říci BAS.
stažený soubor (3).jpg
images.jpg
images (1).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdeňku,
tak to gratuluji :clap:, konečně jsi se dočkal, co?
Doufám, že se rozepíšeš i o posunu ve zvuku i když AP-Scorpio nejsou žádné ořezávátka. Bude i nějaké foto z reálu?
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od martinowsky »

ahoj Zdenku. Tak to je pecka, WB jsem mel vzdycky rad a zrovna tento model je moje laska od te doby co jsem je slysel. Takze obrovska gratulace. Ti co toto neslyseli nepochopi.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Yngwie »

martinowsky píše:ahoj Zdenku. Tak to je pecka, WB jsem mel vzdycky rad a zrovna tento model je moje laska od te doby co jsem je slysel. Takze obrovska gratulace. Ti co toto neslyseli nepochopi.
Zdeňku, jaký je to model WB? Krmíš to pořád ECI-5? Díky

P.S. - Ať ti to hraje a jsi spokojený co nejdéle!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MAR

Příspěvek od pajuna »

Muzes popsat konkretni posun ve zvuku Zdenku? Ze by vice barev, durazu a mene suchosti?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Zdravím Vás všechny chlapi a dík,

i když zatím nebyl moc čas poslouchat, furt jsem zavalen prací a není ani čas psát, promin Jardo že jsem se ti neozval, doufám že už jsi na tom zdravotně lépe.

Pokusím se nějak vyjádřit své postřehy a rozdíly, nechci psát nějaké pochvalné superlativy, jak je to fantastické a posunul jsem se všemi směry jako nějaká chválip.del.
ECI 5 II mám pořád.
Audiophysic Scorpia jsou asi trochu více teplejší,barevější,takže ke špatným nahrávkám více odpouštějící,může to být ale i meně přesnou lokalizací, ale nejvíce vynikají podáním prostorového zobrazení, čímž se nejvice přiblížují WB.
Wilson Benesch Square5 jsou jinak ve všech faktorech o dost lepší což je asi dáno novější konstrukcí, materiálem a vývojem atd.
Paradoxně až porovnáváním v domácích podmínkách jsem si uvědomil že, AP jsem si kdysi vybral dobře, jsou to moje první highend bedny.

No a čím vynikají WB square5 , pevný rychlý bas bo ku.va není čas, takže zvládá í ty příšerné doom metalové nářezy bez chyby. Fantasticka lokalizace a tak bych mohl psát asi dál ale zkusím to říci jinak.

V prvních sekundách vás nic neohromí, nenadchne,nesedáte si na zadek, jako hraje to uplně normálně, jenže trochu líp, pak si začnete pouštět věci které vám předtím nehrály moc dobře nebo se vám nelíbily, a ouha ta obyčejna španělka hraje pěkněji, že bych začel poslouchat kytarové brnkání? tak zkusím Pavličkovy kvílející kytarová sola - sakra to zní dobře, asi je to fakt dobrý muzikant. Rytmus to je
ko..t, ale vo.e to je síla. M. Gombitová kde jsem to vykopal, a ty jo to jsou bubny jako v 85 jak zpívají Horkýžě Slížě, Vabi Daněk neznám a ty jo to je zajmavé? Handel to cd jsem snad nikdy nepustil -ty jo impozantní. No a tak nějak by se dalo pokračovat.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdenku,
snad bude podzimní počasí více nakloněno poslechu a budeš se moct více kochat svými novými bednami. Užívej a snad někdy to vyjde, rád bych to slyšel.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Jak se tady dívám na svůj poslední příspěvek, tak je to rok co mluvíme o poslechu a nakonec to včera vyšlo. To je hrozné, jak ten čas letí.... Zdenku díky moc za pozvání, fajn pokec a výborné pohoštění. Neslyšel jsem sestavu s AP-Scorpio, ale nyní s Wilson Benesch - Square 5 už musíš být spokojen. Bedýnky jsou to hezké s potenciálem, že by jim slušel i nějaký dělenec (možná někdy, co?). Rozhodně to již nepotřebuje žádný subwoofer! Po poslechu prvních skladeb jsem byl mírně rozpačitý, hudba byla nějaká rozhozená a zvuk celkově zastřený, zvláště pak výšky byly nějaké utlumené. Ejhle Zdenek zapomněl vypnout subwoofer, po jeho vypnutí se vše rapidně zlepšilo, hudba byla celistvá se vším co tam jsem zvyklý slýchávat. Už nebyla výborná jen klasika, ale i rock a metal. Líbil se mi podklad pod bedny, obrovské žulové desky ve kterých byly zapuštěny nožičky soundcare tak, že deska je pár milimetrů nad podlahou, což není vidět. Na nich bedny, které také byly na soundcarech. Výsledek dlouhého poslechového testování a laborování s umístěním beden.
Zdenku, už nelaboruj a užívej muziky.
Bylo to fajn, díky.
2015-12-16 16.32.40.jpg
2015-12-16 16.32.08.jpg
2015-12-16 16.31.59.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: MAR

Příspěvek od jirie »

:thumbup:
Velmi decentní a sladěný interiér.
Kolik má Tvá místnost metrů?
Podle konstrukce to musí mít skutečně úžasné basy.
Jak si umístil repro?
Blíž nebo dál ode zdi.
Byly nějaké pokusy?
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Dík za návštěvu, bylo to fajn,
Omlouvám se za ten subwofer ! %-( Po prvních vteřinách poslechu se mně hned hoši ptali zda je sub. zapnutý a já je ujištoval, že né, že ho používám málo a že to bude asi testovacím diskem od Viktora, že snad ho má nějak super basově vypálený? =))
A ejhle :lol: chybička se vloudí.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Dík JIRIE,
pokoj je tak asi 4x8m,
no experimentoval jsem z umístením, asi jako každý z nás a určitě ještě budu, ale pokud člověk nedisponuje místností, kterou by upravil k poslechu (symetricky rozmistěné věci, akustika, měření atd.), tak to je polovičaté řešení a dá se to ovlivnit jen z části, takže velký kompromis mezi zvukem a obyvatelným prostorem. A o časově nezávislém poslechu není ani reč. Bedny jsem umístil co nejdál od zdi, no ale tak aby mohli ostatní ještě chodit kolem.
A klukům jsem už při návštevě říkal, že kdysi jsem na obyčejných Teslách poslouchal a dnes furt experimentuji a že asi bude lepší zas poslouchat.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

V sobotu odpoledne je plánována poslechová akce u MARa.
Ahoj Zdeňku, platí to? Co uslyšíme? Nějaké změny? Wilson Benesch - Chiméra???
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak konečně jsme se shodli na termínu a sešli se u Zdenka a je vše úplně jinak. Wilson Benesch jsou pryč a nahradily je obrovské horny Avantgarde Acoustic, které si mnohem lépe poradily s velkou poslechovou místností. Vše doplňují áčkové monobloky Electrocompaniet AW 400, které kočírují vlastně jen středovou a výškovou hornu. Basová sekce se dvěma 25 cm basáky je aktivní.
Bohužel v den poslechu musel Zdenek vrátit firemní kabely Avantgarde Acoustic k bednám a ukázalo se, že kabely budou ještě malinko měnit zvuk. A to nejen napájecí pro aktivní sekci, tak i reproduktorové a v neposlední řadě i propojovací. Zkoušeli jsme nějaké přehodit a změny byly zásadní, mně se to nejvíce líbilo s originálními kabely Rega. Myslím, že si systém nyní zaslouží nějaký ultimativní zdroj, což Zdenek potvrdil a plánuje něco ve smyslu co bude umět CD/SACD+otevřené vstupy do převodníku.
Zdenku, díky za pozvání, bylo to fajn. Ať Ti to hraje :thumbup:
2018-01-31 15.59.55.jpg
2018-01-31 16.00.13.jpg
2018-01-31 16.39.19.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: MAR

Příspěvek od aretax »

Nedal by sa popísať samotný zvuk? Horny Avangarde som počul viac ráz hrať, a to aj veľmi mizerne, aj super. S koncami Electrocompaniet som ich nepočul, ale samotné konce majú veľmi pekné práve stredy. Kabeláž, to je kapitola sama o sebe. Možno by som chcel niečo podotknúť k umiestneniu koncov. Aj ja mám monobloky a mal som ich podobne položené, ako Ty. Keď som ich vytiahol z regálov a umiestnil voľne na samostatné podstavce (betón, prípadne MDF) tesne k bedniam, zvuk sa výrazne zlepšil.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Včera jsme navštívili Zdeňka na poslech a jak koukám na datum, tak to bylo skoro na chlup po roce. Tentokrát větší partička a chtěli jsme slyšet už rozehrané horny Avantgarde Acoustic s takovou malou elektrárnou, monobloky Electrocmpaniet Nemo. Bratru nějakých 400W na kanál, poloaktivní bedny a solidní výkonová rezerva. Pořád jsme chtěli něco měnit, ale jak jsme bedny nastavili podle nahrávky The Oscar Peterson Trio - We get requests, tak jsme byli spokojeni. Tedy já a Tomáš jsme si to vychutnali. Docela mne překvapilo kolik možnosti nastavení bedny umožňují, na můj vkus až moc, protože každý žánr i nahrávka hraje jinak a mne by to svádělo ke změnám nastavení dělící frekvence nebo frekvence subwooferu. Při takovém počtu lidí jsme i dobře pokecali. Zdeněk měl zajímavé podložky pod hroty beden i pod hifi stolkem.
Díky kluci za setkání, Zdeňku teď Ti to hraje nejlíp jak jsem to kdy u Tebe slyšel, díky za skvělé pohoštění i manželce za toleranci, protože někdo tam naměřil i akustický tlak 110 dB!
Tome, díky za odvoz.
2019-02-27 16.29.10.jpg
2019-02-27 16.29.14.jpg
2019-02-27 16.29.45.jpg
2019-02-27 16.30.03.jpg
2019-02-27 16.30.07.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: MAR

Příspěvek od tm.watch »

Připojuji se k Viktorovi k poděkování za poslech a pohoštění. Díky moc Zdenku. Taky sem si se zájmem přečetl tvoje vlákno se zmapovaným hifi vývojem. Tvé předchozí hifi jsem neslyšel, ale to současné ti, dle mého názoru, hraje skvěle. Nema mají trochu pomalejší rozjezd, ale když se dostanou do provozní teploty - paráda. Horny mají svůj charakter a posluchač musí sedět v ideálním místě, ale pak se odmění živým, extrémě dynamickým projevem. Za mě :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: MAR

Příspěvek od Jiri »

Dokáží se ty EC Nemo monobloky uchladit když jsou umístěné v tom stolku?
Jinak sestava vypadá super :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: MAR

Příspěvek od Rostoun »

Ahoj,

moc děkuji za pozvání, bylo to super a hlavně jsem rád, že je Zdeněk jako já rocker a ty horny neměly chybu :) Těším se na další poslech, já teď překopávám celou sestavu, tak až to bude hotové, tak Vás pozvu ke mě :)
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Mark Levinson »

Jiri píše:Dokáží se ty EC Nemo monobloky uchladit když jsou umístěné v tom stolku?
Jinak sestava vypadá super :thumbup:
Nechci tady mluvit za Zdenka (nevím proč to nenapíše sám?), ale údajně s chlazením ve stolku není problém. Stolek nemá zadní stěnu, takže kolem zesilovačů může proudit vzduch. Navíc bedny jsou poloaktivní, tak tyto výkonné monobloky napájejí jen středy a výšky.
Mark Levinson
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Mark Levinson píše:
Jiri píše:Dokáží se ty EC Nemo monobloky uchladit když jsou umístěné v tom stolku?
Jinak sestava vypadá super :thumbup:
Nechci tady mluvit za Zdenka (nevím proč to nenapíše sám?), ale údajně s chlazením ve stolku není problém. Stolek nemá zadní stěnu, takže kolem zesilovačů může proudit vzduch. Navíc bedny jsou poloaktivní, tak tyto výkonné monobloky napájejí jen středy a výšky.

Ano ano, byl jsem mimo,tak až nyní:
Jak napsal ,, ML" a i normálně nejsou monobloky tak moc horké, chladiče jsou uvnitř v krabici a kolem je dost vzduchu k chlazeni, ta zesilovaci čast neni tak velká, největší jsou trafa - 2x nastojato na čelním panelu.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: MAR

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Píšu na nich "Class A", ale asi to bude iná A trieda.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Yngwie »

Zřejmě jako Accuphase... prvních pár W v A pak šup do AB.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Popis class A- nechápu také.
Áčko to určitě není, - výkon 1200 W nepřetržitě do 4 ohmů s maximálním jmenovitým proudem 150 ampérů - by asi vypadal jinak.
Nema jsou pro naročné repro. - nizká impedance, citlivost - asi.
S předešlými repro Audiophysic, Wilson Benesch- ,, ačka ,,dobře nehrály. Nyní by to bylo už asi lepši než AB.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Jak se tak na předchozí foto divám - tak je to TRAGEDIE, už bude třeba OMEZIT POSLECH a začit něco dělat ! Vymalovat,
změnit interiér atd. a sladit barvy pokoje alespoň trochu k hornám, =)) i když žena už počateční zděšení vstřebala.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: MAR

Příspěvek od Jirka33 »

Co na horny rikala zena? Nebyla v soku s toho tlampace?
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: MAR

Příspěvek od MAR »

Co řikala je nepublikovatelné a nepřel bych to nikomu ani nepřiteli.
Vadi ji nejen tlampač, ale i barva a hlavně velikost.

Jednu vtipnou hlašku mužu publikovat - že jsme banda ,, uchy.ů " co si navzajem ukazují a trumfují se , ale misto pinďourů bedny a zesilovače a že pokud si myslím že jsem teď ,,king " tak at zapomenu,- a to že to lepe hraje mužu ,, ve středu " vykladat tak svým hifi kamaradům.
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: MAR

Příspěvek od -NIN- »

:clap: Nádhera. Moje žena mi tohle sice takhle natvrdo neřekla, ale tutově si myslí to samé . Akorát místo středy je to pondělí. :thumbup:
Ayon+MF+Tannoy
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: MAR

Příspěvek od Jirka33 »

:shock: :lol: To snad rekla trosku ve srande ne? Nebo to myslela vazne? Barva je hezka, a na velikosti obcas záleží :thumbup: At si zeny prohlednou svuj botnik, obcas nevim zda jsem si nevzal stonožku.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: MAR

Příspěvek od aretax »

...a šatník. Stačí malá zámienka a hneď príde axioma: ...nemám nič na seba...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: MAR

Příspěvek od Dasta »

Když jí nato odpovíš" To je škoda takovou krásnou ženskou oblékat", tak určitě nebude vědět, co na to říct.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: MAR

Příspěvek od Urbino »

MAR píše:Co řikala je nepublikovatelné a nepřel bych to nikomu ani nepřiteli.
Vadi ji nejen tlampač, ale i barva a hlavně velikost.

Jednu vtipnou hlašku mužu publikovat - že jsme banda ,, uchy.ů " co si navzajem ukazují a trumfují se , ale misto pinďourů bedny a zesilovače a že pokud si myslím že jsem teď ,,king " tak at zapomenu,- a to že to lepe hraje mužu ,, ve středu " vykladat tak svým hifi kamaradům.
=))
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět