JAPAN LP VINYL SHOP

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
sadamek
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2013 08:59

JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od sadamek »

Nejsem častým přispěvatelem fóra, ale dovolím si zde jedno doporučení pro majitele gramofonů a sběratele vinylů. Někteří lidi z fóra tu pravidelně nakupují.
Při návštěvě Prahy navštivte v I. patře pasáže Černá Růže JAPAN LP VINYL SHOP, který vede muzikant, Pavel Zuman. Adresa je dole.
Vinyly vozí osobně z Tokia. Sám je vybírá, po dovozu vypere a přebalí do mikrotenu a vnějšího obalu. Ceny dostupné a stav zpravidla velmi dobrý. Narazíte na běžné věci i rarity. Na doporučení tohoto obchodu narazíte i ve studiu eXaudio i jinde. K vidění je nabídka i na výstavách.
Něco naleznete na webu, ale jen minimální zlomek nabídky, je důležitá osobní návštěva: http://www.japanlpshop.cz/
--
JAPAN LP VINYL SHOP
Pasáž Černá Růže
1. patro - vedle kavárny
Na Příkopě 12 Praha 1
Tel: 733 42 29 29
japanlpshop@seznam.cz
facebook: www.facebook.com/japanlpshop
Vchod do Pasáže Černá Růže
Z ulice Na Příkopě 12 a z ulice Panská 4
--
Přeji dobrý poslech
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od lidumil »

No já tam byl několikrát a žádná hitparáda to aspoň pro mě nebyla.Ceny sice přiměřené ale sortiment velmi úzký a rarity??? Já tam teda nenašel žádnou.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od Zdeny »

Tak jsem tam před lety byl. V té době jsem sháněl od PF The Animals. Po ujištění, že tam má originál v top stavu, jsem se tam vypravil. Na místě už to nebyl stav top, ale trop. Druhá skladba škráblá s tím, že "to se přeskočí". Celá deska ve stavu tak **/5*. A cena? 1200Kč. Nikdy víc...Já mám rád seriozní lidi a tento seriozní není. Můj názor je jen můj a nenutím nikoho, aby ho sdílel.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
sadamek
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2013 08:59

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od sadamek »

Pište pochopitelně jakékoliv názory, každý máme subjektivně nějakou zkušenost :crazy:
Roman2

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od Roman2 »

Koupil jsem z tohoto shopu celkem 4 LP. Jedno letělo hned do koše, protože praskot při přehrávání se rovnal táboráku. Další dvě se při dobré vůli dají poslouchat, ale stav rozhodně není NM, ale VG. No a poslední hraje naprosto bez problémů.
Další nákup již z výše uvedených důvodů neučiním. Kupuji na Ebay přímo od prodejce z Japonska. Nakoupil jsem celkem 7 LP a všechny v perfektním stavu. :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od Dieter Burmester »

No ja tam taky parkrat byl, ale je to tam furt dokola. Beatles, Zepelini, ale poradnou muziku aby pohledal :lol: Kvalita desek je pade na pade - voni ti Japonci umi bud dokonaly press nebo taborak. Nic mezi. Kdyz si to tam poslechnes na tamejsim gramci, tak stejne houby odhalis, pac tamejsi koule na konci chvejky je vuci lisovacim vadam vice nez milosrdna. Pokud nekdo netrpi fetisem na rozsypany caj, v podstate neni duvod tam chodit.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: JAPAN LP VINYL SHOP

Příspěvek od lidumil »

Jj,přesně tak.Byl jsem tam několikrát a opakované sliby,že je nové zbočí na cestě a že to bude pecka, že je v celním skladu ..... Vždycky jen přerovnané stejné věci. To pro mě není seriozní prodejce. Ceny nekomentuji, doprava-clo-dph-marže. Ale i tak si vyberu ve větším sortimentu na e-bayi u prověřených prodejců. A vždycky se to dá udělat tak, abych neplatil DPH. :silent:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Odpovědět