TYKON

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

TYKON

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Dobrý den všem návštěvníkům tohoto fóra.
Zveme Vás k návštěvě našich nových webových stránek na www.tykon.cz

Přejeme příjemné počtení.

L.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: TYKON

Příspěvek od Mark Levinson »

Vítáme studio Tykon na našem fóru. Libore, ať se Ti zde líbí.

Nové webové stránky jsou nyní mnohem přehlednější, v ceníku sice chybí Acrolink, ale jinak :thumbup:
Mark Levinson
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: TYKON

Příspěvek od Peer »

Krásné nové stránky.
Ten Acrolink by mě zajímal, údajně o dost lepší než třeba Furutech...
Budu muset přijet na návštěvu. :smile:
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TYKON

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Kdo má zájem,stáhněte si aktualizované ceníky.
U některých síťových kabelů Acrolink je nyní speciální nabídka-informujte se.
Pár novinek je na našich stránkách,další připravujeme během několika dnů.

Zároveň poprosím diskutující z fóra hifinazory.cz,aby nás s dotazy kontaktovali pouze na tomto fóru,neboť tam nám byl znemožněn přístup.

Děkujeme za pochopení
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TYKON

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Zveme vás k návštěvě stránek www.cambridgeaudio.com
,které nyní budou také v české verzi.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TYKON

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Dovolujeme si upozornit na malou novinku ze stáje francouzkých Elipson,univerzální hudební systém Music Center,který byl vyvinut ve spolupráci s Bang Olufsen.
Obrázek




PS:vzhledem k manipulacím s příspěvky i bany na fóru hifinazory.cz,nás kontaktujte výhradně v tomto vlákně

Děkujeme za pochopení
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: TYKON

Příspěvek od pajuna »

Behem vikendu jsem zavital do studia Tykon v Ostrave za ucelem poslechu sloupovych repro. Jiz pri prijezdu jsem se citil spise jako nekde v UK, vsude kolem budovy z cihel, ne uplne typicke pro nasi vlast, nicmene hezke a zajimave.
Libor Sulc nas (ja a Mirek) jiz ocekaval s rozehratymi komponenty Audia a zapojenymi kousky, ktere jsme telefonicky konzultovali a bylo mym pranim je slyset. Poslechovka nabyta mnozstvim nadhernych veci (zejmena vyssi rady SF).

Na rozdil od poslechu u Valdy, ktery byl venovan pouze vyrobkum od Usher, tady jsem mel v umyslu porovnat ruzne charaktery nekolika soustav ruznych vyrobcu a cile bylo dosazeno!

Sonus Faber Liuto – byl jsem velmi zvedav na tyto bedny, protoze v teto kategorii SF vlastne ve sloupech nic nemel. Slysel jsem povicero repro od teto firmy, Take jsem radu let male regaly vlastnil, nicmene mi prislo, ze na rock music tam vzdy neco chybelo. Liuta jsou krasne provedene a myslim, ze muzou oslovit zvukem vice rockery. Hraji neutralne, maji trosku temnejsi projev, urcite jsou schopny prehrat i hure nahrana cd s vyraznejsimi vyskami apod. Mozna by nekomu mohly ladit k ostrejsim komponentum (jako kdyz ja jsem kdysi ladil bedny k Vinckovi 234). Maji pevne stavnate basy, takove ktere jsem drive u jinych SF prilis nezaregistroval.

Sonus Faber Cremona M – slysel jsem je pred par lety a byly i v mem vyhledu. Bohuzel kdysi hraly ve velke nezatlumene mistnosti a prilis me tenkrat nezaujaly. O to vetsim prekvapenim to bylo NYNI. Typicky SF zvuk, prijemny, rozliseny, teply, medovy, uzasne stredy a vysky ...i kdyz celkove ne 100% neutralni, ale toto je krasa poslouchat! Kdyz se k tomu prida vizualni dojem, co si vice prat!

Wilson Benesch Discovery – na ne jsem se nejvice tesil. Slysel jsem na HEP jejich vetsi bratry, ktere hraly „jako z praku“. Discovery predvadi ze vseho co jsme slyseli urcite nejvice presny, detailni, lokalizovany projev s pevnym basem. Dozvuk jemnych detailu byl uzasny. Prijdou mi vice analyticke, nezabarvene. Najdou si urcite spoustu priznivcu.

Pote jsme otocili sedacku o 90 stupnu a Libor nas oblazil zvukem velkych hornu nakonec. Byla to pekna tecka za dvouhodinovou navstevou, stravenou s dobrou muzikou a prijemnou asistenci. Doporucuji vsem navstevu v tomto studiu

Ma slova jsou ryze subjektivni a spise jako nastrel na zaklade kratkeho poslechu.

Libore, diky za cas a pokec o muzice i komponentech :thumbup: . Rad zase nekdy zavitam.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: TYKON

Příspěvek od Mirek »

Chtěl bych také stejně jako Pajuna poděkovat za návštěvu Tykonu - bylo to opravdu prima.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TYKON

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

S křížkem po funuse děkuji Mirkovi a Pajunovi,že nás poctili svou návštěvou.
:thumbup:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: TYKON

Příspěvek od martinowsky »

Tento tyden jsme byli se znamym vybirat jeho prvni a posledni sestavu. Podle jeho slov. Na 60satiny si chtel konecne udelat radost a sestava za cca 170 tis hrala opravdu skvele. Coz mi dnes telefonem potvrdil pac uz ji ma doma v obyvaku. Ochota pana Šulce byla nadstandarti a domluva na vecerni hodiny opravdu obdivuhodna. Na zaver nam pustil drosku drassi system s hlavni ikonou novym lampovym delencem od Audio Research. Tak krasny stroj jem jeste nevidel. Kdybych nepsal z telefonu tak hned vkladam foto. Zvukove peckaa, ale ten dizajn K U R E V S K Y luxus to nemusis ani poustetjen zapnout at to sviti a topi.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Slevy na reprosoustavy

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Momentálně probíhá v TYKONU výprodej některých vzorků reprosoustav.
Vše je v prvotřidním stavu s oficiální zárukou.
Potřebujeme místo na novinky.

Více info zde:

http://www.tykon.cz/cenik-a-akcni-nabidka.html
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Cambridge Audio použité přístroje

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Vážení,sešlo se nám opět několik pěkných bazarových kusů CA,vše ve 100% stavu,více zde:

http://www.tykon.cz/cenik-a-akcni-nabidka.html
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Copland a Gradient Helsinki 1.5

Příspěvek od Urbino »

Včera jsem měl možnost si poslechnout tuto sestavu Gradient Helsinki 1.5 + Copland CTA 506 ( koncák)+ Copland CTA 305 (předzesík).
Poslouchal jsem to a nevěřil, že hraje tato sestava. Zesík, předzesík OK, ale ty bedny??? Jak to,že to hraje basy a nemá to ozvučnici? Ostatní repráky natočeny někam Pánu Bohu do oken. A pořád to hraje a velmi dobře to hraje. Ta sestava mne fakt začala zajímat, rád si najdu čas a požádám o delší možnost poslechu.
Fakt moc zajímavé.
Copland.jpg
hels1.jpg
gradient-.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět