High-End Audio Studio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

High-End Audio Studio

Příspěvek od jupol »

Nemá z Vás prosím niekto informácie o uvedenej firme? Je v prevádzke?
Mám u nich v oprave prenosku Benz Micro a neviem sa tam ani dovolať ani na maily nereagujú.
Za hociakú správu ďakujem

http://www.highend.cz/
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od MB »

ak si dobre pamatam tak moja Benzka tam bola 14 mesiacov
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od fotolaik »

jupol : az pujdu pristi tyden okolo, zazvonim u nich a zjistim zda a jak funguji ... ale pan Vosahlik i pani Cveta celkem fungovali normalne ( tedy mluvim o minulosti tak 6 let zpatky ) .. jaky je stav dnes, vubec netusim
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od fox »

Podle mých informací, firma Benz už přenosky nerepasuje. Vyrábí jen nejvyšší modely. Majitel, pan Lukashek, je údajně " těžce nemocný".
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od jupol »

fox píše:Podle mých informací, firma Benz už přenosky nerepasuje. Vyrábí jen nejvyšší modely. Majitel, pan Lukashek, je údajně " těžce nemocný".

http://benzcartridges.com/benz-micro-pr ... uary-2015/
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od fox »

Prodejce High-End Audio Studio nabízí pouze přenosky Benz Micro ve vysoké cenové relaci. To asi potvrzuje můj předchozí příspěvek. Nedávno probíhal výprodej levnějších přenosek s tím, že se už nebudou vyrábět. Slyšel jsem, že i oprava jetých přenosek se nebude, z důvodu indispozice majitele BM pana Lukashka, realizovat.

file:///C:/Users/uzivatel/Desktop/Benz-Micro_2015-01%20(1).pdf
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od jupol »

fotolaik píše:jupol : az pujdu pristi tyden okolo, zazvonim u nich a zjistim zda a jak funguji ... ale pan Vosahlik i pani Cveta celkem fungovali normalne ( tedy mluvim o minulosti tak 6 let zpatky ) .. jaky je stav dnes, vubec netusim
Zistil si prosím ťa ako fungujú?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od Frogyman »

Já s nimi komunikoval emailem cca před měsícem a reakce byly relativně rychlé. Jen za mne to je poslední komunikace s nimi. Chtěl jsem koupit Subwoofer Velodyne s wifi přenosem (nemohu použít kable) a chtěl jsem mít jistotu, že kdyby wifi přenos z jakéhokoliv důvodu u mne nefungoval, že to půjde ve lhůtě 14 dnů vrátit (bydlím v paneláku a i klasický wifirouter má relativně slabý dosah). Paní Cveta mi odepsala, že nic takového u nich není možné, protože nejsou internetový prodejce a že před takovým "hifiturismem" je již před lety varovali jejich němečtí kolegové. Takže pokud chci, tak objednat a koupit, protože nabízet možnost vrácení či vyzkoušení v domácích podmínkách nikdy nebudou, protože to nemají zapotřebí...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od jimmi »

zabiny007 píše:Já s nimi komunikoval emailem cca před měsícem a reakce byly relativně rychlé. Jen za mne to je poslední komunikace s nimi. Chtěl jsem koupit Subwoofer Velodyne s wifi přenosem (nemohu použít kable) :crazy: a chtěl jsem mít jistotu, že kdyby wifi přenos z jakéhokoliv důvodu u mne nefungoval, že to půjde ve lhůtě 14 dnů vrátit (bydlím v paneláku a i klasický wifirouter má relativně slabý dosah). Paní Cveta mi odepsala, že nic takového u nich není možné, protože nejsou internetový prodejce a že před takovým "hifiturismem" je již před lety varovali jejich němečtí kolegové. Takže pokud chci, tak objednat a koupit, protože nabízet možnost vrácení či vyzkoušení v domácích podmínkách nikdy nebudou, protože to nemají zapotřebí...

Káble su drahé. :lol: :lol:





Ak mi budeš klásť také podmienky tak ta rovno tiež pošlem ...vieš kde ... :shock:
.......................

zabiny007 píše:

(nemohu použít kable)

jimmi sa pýta:

Prečo? Vysvetli !
Dakujem.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: High-End Audio Studio Belgická 4, Praha 2

Příspěvek od Frogyman »

jimmi píše: (nemohu použít kable)
jimmi sa pýta:
Prečo? Vysvetli !
Dakujem.
Svojí zkušeností jsem chtěl naznačit, že možná problém dotazujícího také spadá do kategorie "nemáme zapotřebí"... Víc to nemá za mne smysl rozebírat.
Ale abys neřekl, odpovím na tvůj dotaz, i když s tématem nesouvisí: Protože se subwoofer nevejde ke stěně s aparaturou a ať jej dám kamkoliv jinam po celé místnosti, vždy by kabel zavazel na zemi v hlavní komunikační zóně mezi celým bytem a kuchyní. Vpravo od beden je totiž propojení do předsíně a vlevo do kuchyně, všude je bezprahově položena plovoučka...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět