Bohumil Federmann - HQQF

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Zaregistroval jsem se, jméno jsem uvedl výše a co tak asi o sobě napsat? Pro začátek snad jen to že mám svéráznou slabost pro ultralineární analog.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Federmann

Příspěvek od Federmann »

Zakázková výroba elektroniky a audiotechniky té nejvyšší kvality. Ing. Bohumil Federmann, IČO 62313207, Kunovice 7, 756 44 Loučka, Česká Republika, tel.: +420 776 184 906, email: federmann@seznam.cz, web: http://www.federmann.cz

Proč volit přístroje HQQF:
1. V současné době jediná firma v ČS prostoru, která dokáže vyrobit zařízení či přistroj přesně dle potřeb a požadavků zákazníka.
2. Jediná zakázková firma v ČS prostoru, která dokáže využívat a také úspěšně využívá výhody SMT a SMD.
3. Jediná zakázková firma v ČS prostoru, která nestaví do levných unifikovaných skříní, ale do vlastních originálních skříní nadstandardně mechanicky pevných.



Ukázka dvoupárového modulu HQQF-55-507W

Obrázek

Naměřená přenosová charakteristika

Obrázek
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od monte »

Zdarec, konečně někdo, kdo zná a dovede poradit :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Teti »

Pane boze =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) [-x [-x [-x [-x x_x x_x x_x x_x x_x
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Teti, na Valašsku se spíše říká „Božo“ ne „Bože“, ^:)^ ale to se spíše říká dětem, jinak díky za ovace.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Je to sice vlákno o mé maličkosti, ale jak se již stalo v ČS prostoru zvykem, boudou se zde zřejmě předhánět v představování svých charakterů i mnozí další.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Dobbyelf
Příspěvky: 17
Registrován: 07 pro 2013 18:19
Bydliště: Trvalý BAN

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Dobbyelf »

Ten kdo ví "která bije", tak jistě minimálně připustí, obzvláště po přečtení nehorázností na webu Ferdaman a z historie na (nejen) Slovanetu, že ohledně charakteru zakladatele tohoto vlákna, není žádných pochyb.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Můj Web „Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X, Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.“ , je zařazen mezi celosvětová periodika, lze zde nalézt řadu odborných, ale i dokumentárních textů, je nejnavštěvovanějším webem v ČS prostoru oboru Hi-Fi a Elektro.

Pokud je pro někoho historický dokument nehorázností, pak její dokumentace na tomto faktu nic nezmění, a že se to někomu nemusí líbit, není již můj problém. Že se někomu nelíbí poukazování na vydávání cizích prací, myšlenek a děl za vlastní, že se někomu nelíbí dokumentace neznalostí či vulgarit panujících na webech, se ani nedivím. Řešením tohoto stavu však není jeho popírání a zametání všech stop, které na tento fakt poukazují.

Možná je takové poukazování na fakta a skutky týkající se některých internetových ikon pro někoho bezcharakterní činnost. Jsme zde na HighEnd Foru, Fóru o Hifi a hudbě, bavme se tedy o vysoké věrnosti hudby, ale vysoká věrnost se může týkat i dokumentace jistých praktik a úrovně techniky s touto oblastí spojených, které se občas věnuje „Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X, Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.“. Pokud má někdo připomínky k tomuto webu, nechť tak činí na příslušném fóru a ne zde, jinak by to zde mohlo brzy připomínat honící smečku, zametající všechny stopy poukazující na skutky uplynulých dní.

Kdo potřebuje technickou či odbornou pomoc, ví jak mne neveřejnou cestou kontaktovat a vyhnout se tak zbytečnému napadání, kdo má odvahu se tázat veřejně, rovněž mu nic nebrání.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od miero »

Dobbyelf, ak nahodou nepoznas tak na slovanete je o tomto fenomene legendarne vlakno a pocet prispevkov v nom sa blizi k cislu 2000.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=6606

A metodika merania navstevnosti webu tam bola rozoberana tiez...
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Dobbyelf píše:K tomu se dá říct jen a pouze, že lžete, jako když si vymýšlíte. ......

Už jen pohled na prvních 30 míst nejnavštěvovanějších hifi fór na čs. webech vyvrací nabubřelé chvástání ....
Metodiku měření není třeba účelově vymýšlet, tu již někdo vymyslel a měří většinu webů na světě i v našich končinách

Můžete se zde http://www.alexa.com/siteinfo/hifionline.cz podívat, jak si stojí vámi jmenovaný nejlepší web v žebříčku, který jste sestavil a jaksi stojí Hi-Fi svět http://www.alexa.com/siteinfo/federmann.cz jsou tam celosvětové pozice i pozice v ČS prostoru, pokud jsou vůbec měřitelné.

Pro někoho to může být nabubřelá lež, pro jiného nevyvratitelná fakta.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Federmann

Příspěvek od Federmann »

Pohled na zesilovač před jeho dokončením, jak jej někdo zaznamenal.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... XIiNvEf0GA
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od monte »

Takový začátek osobního vlákna tady ještě nebyl :thumbdown: . Osobní spory patří někam jinam, ne na internet. Nadávejte na přístroje, součástky, článkům odporujte proti článkem. Dnes je plný internet chocholoušů a hulvátů, kolikrát s manželkou diskutuji :lol: , kde se tito lidé vzali. Jako starší generace se hodně divíme, mezi kým vlastně žijeme. Takové první diskuze byly spíš třeba na Centrum, zpravodajské deníky. Před X lety tam psali doktoři, inženýři,podnikatelé, dnes jen dementi !
BVaudio

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od BVaudio »

2 monte
Ty fakt netušíš, o čo ide ??
monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od monte »

Nevím, Slovanet vůbec nesleduji a soudit někoho nikdy nebudu. Když má někdo svůj web, ať si píše co chce. Nedávno mne udivili na hiforu, jak vzniklo téma pro odvolání admina :lol: RON, fakt jsem se od srdce zasmál.
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od gabik »

Monte: to byly drevni doby internetu, ac jsem asi mladsi nez ty, tak si je taky pamatuju. Dokonce jsem byl i na srazech lidi, co chatovali :D. Zucastnil jsem jednoho z historycky prvnich srazu xka (kdo nezna, tak chatovaci web), mozna tehda to byl jeste puvodni xchat spis.

S Federmannem tu bude veselo, obvzast, kdyz se sem jeste prihlasi kazzatel. PMA, Kazzatel, BVAudio a Federmann svyho casu slusne zaplevelili i dyiforum :).
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
BVaudio

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od BVaudio »

2 monte
skús google.. Toho pána vypoklonkovali zo všetkých fór, kde hlásal svoje prevratné pravdy odporujúce všetkým skúsenostiam a poznatkom ostatných ľudí z oboru. Je ťažká normálna debata s človekom, ktorý je presvedčený, že všetko vie, a vedel to často ešte predtým ako sa to stalo alebo možno ešte predtým, ako sa narodil..Veselé to určite nie je, zvlášť ak si uvedomíš, že učí na strednej škole "odborné" predmety. Ale toto skutočne platí
..mám svéráznou slabost..
monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od monte »

Spíš mne zajímá co má Fedrmann doma za hifi a co poslouchá.
vanav
Příspěvky: 46
Registrován: 12 pro 2012 12:41

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od vanav »

Monte myslím, že jste na českých Hifi fórech asi jediný kdo ještě nepochopil, že pan Federmann je konstruktérem nejlepších Hifi zesilovače na světě. :crazy: :D A na tomto skvostu doma nejraději poslouchá skladbu Boys Boys Boys od vyhlášené a mezi audiofily zvlášť oblíbené zpěvačky Sabriny https://www.youtube.com/watch?feature=p ... XIiNvEf0GA. :D
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Ramones »

Na ty její "sabriny" bylo radost pohledět :silent: ...mikunda jak cyp :thumbup:
Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 36
Registrován: 08 led 2012 20:35

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od feco64 »

vanav píše:Monte myslím, že jste na českých Hifi fórech asi jediný kdo ještě nepochopil, že pan Federmann je konstruktérem nejlepších Hifi zesilovače na světě. :crazy: :D A na tomto skvostu doma nejraději poslouchá skladbu Boys Boys Boys od vyhlášené a mezi audiofily zvlášť oblíbené zpěvačky Sabriny https://www.youtube.com/watch?feature=p ... XIiNvEf0GA. :D
:thumbup: :lol:
Aurum Cantus, Vincent, Luxman, Revox, Cambridge Audio, Project, Grado, QED, Kimber, VDH.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Mamut »

Já si ty holky furt pletu, vlastně byli tři S. Ta jedna měla pak projekt Enigma. Časáky a placky s nima sme tenkrát dost tahali z Polska. Výměnný obchod ve třídě jen kvetl :D
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Mamut »

"Mistře" to jsou vaše referenční nahrávky? Já tenkrát zůstal jen u těch časáků a pár MC, bezva se na to také tahali domů doučata. Dneska to občas pouští v místní putice postarším štamgastům, aby ještě chvilku poseděli a nejenom nostalogicky ukápli slzu. Mě je tedy do breku také :sad:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Mám blíže k rocku, rockové baladě či klasice, ale nepohrdnu ani nahrávkami jiných žánrů.

Jak se říká „Kovářova kobyla chodí bosa“, stejně tak má současná aparatura není TOP, spíše dělám radost jiným, když nahrazují své stroje mými HQQF. Komu významnému HQQF dělá doma radost, nejsem oprávněn prozradit. Kdo slyšel, ví, proč se pro tuto volbu rozhodl. Poslední připravovanou PECKOU, je 1000W hybrid bez celkové ZV, příští týden budou plošné spoje.

Konkurence již dávno ztratila jakýkoliv kontakt s mou technickou rovinou, tak to dohání alespoň v rovině osobní, tu nechávám bez povšimnutí a raději se věnuji práci, například zde


Obrázek
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od monte »

Ten časopis ještě vychází, kdysi hrozně dávno jsem ho kupoval. Trošku humoru neuškodí na rovině technické :lol: . jako, / konkurence již dávno ztratila jakýkoliv kontakt s mou technickou rovinou /, nejvíc mne dostal nový NAIM za sedm melounů, ani spat nemohu. :lol:

Půtky konstruktérů mne osobně nezajímají, ale vzpomněl jsem si na retro příběh, hiforum- firma NVE - Efičák. Jelikož jsem slyšel i druhou stranu, pak jsem pochopil význam hifora v té době. Byla to doba na psychologa, který taky hrál roli v konfliktu.
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od PavelN »

Pan Federmann už působil i na hifinazorech. Rozeštval tam spoustu lidí. Nakonec z toho fora odešel PMA.
Já bych na jeho příspěvky nereagoval, protože to vede ve finále jen k doc. Chocholouškovi.

Nic ve zlým...
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od šeďour »

Pane Federmanne, to video s nedokončeným zesilovačem HQQF a v pozadí hrající Sabrinou už známe, posunul jste se od té doby někam dál, nebo se posunulo jen vaše ego ? (viz. ničím nepodložená věta o konkurenci a technické rovině)

Popravdě, ten zmiňovanej zesilovač ve videu je na první pohled docela slušně vyrobenej bastl, i když s podivnou funkcí úpravy vstupní citlivosti a neuvěřitelně otravnejma a podle mě naprosto zbytečnejma, blikajícíma červenejma LED.

Tohle fórum je o highendu a špičkovej hifi přístrojích, vážně si myslíte, že se svym nedokončenym výrobkem sem zapadáte ?
A už jste vyměnil reprosoustavy ?
Ty repro Dexon, o kterejch jste psal naposled, že je používáte k poslechu a při vývoji svejch přístrojů, jsou...řekněme si to narovinu...dost mizerný jako referenční monitor.
Pořídil jste si od té doby něco lepšího...teda přesněji...něco na vyšší technický a zvukový úrovni ?
Třeba nějakej studiovej monitor.

Opravdu si nejsem jistej, jestli na tomhle fóru někoho ohromíte fotkama modulů zesilovače, nebo propagací Praktický Elektroniky.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

17 roků mne vykrádá stát, takže mé aktivity jsou velmi omezené, viz http://www.federmann.cz/index.php/justi ... olani.html doufám, že tento rok se to zásadně změní.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
IvaW
Příspěvky: 11
Registrován: 19 pro 2012 00:22

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od IvaW »

monte píše:Zdarec, konečně někdo, kdo zná a dovede poradit :thumbup: :thumbup:
To krutý sarkasmus a nebo bezbřehá naivita.
IvaW
Příspěvky: 11
Registrován: 19 pro 2012 00:22

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od IvaW »

Federmann píše: Konkurence již dávno ztratila jakýkoliv kontakt s mou technickou rovinou, tak to dohání alespoň v rovině osobní, tu nechávám bez povšimnutí a raději se věnuji práci, například zde
Co to je za Napoleonský syndrom? Koho, mistře, považujete za konkurenci? ^:)^
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od timcs »

IvaW píše:
Federmann píše: Konkurence již dávno ztratila jakýkoliv kontakt s mou technickou rovinou, tak to dohání alespoň v rovině osobní, tu nechávám bez povšimnutí a raději se věnuji práci, například zde
Co to je za Napoleonský syndrom? Koho, mistře, považujete za konkurenci? ^:)^
Konkurencia? Podľa toho čo tu popísal o sebe tak jedine Hiroyasu Kondo. No nie? =))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Na závist, lži, špínu a osobní útoky nereaguji, proto se nedivte, že na ně ani nyní neodpovím. Hiroyasu Kondo je zajisté osobností. Možná bude někoho zajímat můj pohled na Hi-Fi zesilovače a milníky jejich topologii.

Jako můj poslední krok se dokončuje, již avizovaný hybridní zesilovač bez celkové zpětné vazby. Rovněž jde o světově unikátní řešení, které zajisté přiláká množství těch, kteří budou na toto řešení bezhlavě útočit a poněvadž v technické či poslechové rovině, nemají žádný prostor, zůstane pouze u roviny osobní, stejně jak prokázali u mnoha předchozích příspěvků.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od kazzatel »

JJ, ty jsi Cimrmane naprosto splachovací...styl tvejch odpovědí je už notoricky známej..." Kondo je machr, ale co teprve já, Cimrmann největší..."...kdyby ses narodil vo dvacet let dřív, jistě bys vynaleznul tu zpětnou vazbu taky....a kdyby o čtyřicet, mohl jsi vynaleznout i flašku... :lol:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Platí, co jsem napsal již dříve, snad mohu jen přidat, že každý nechť si udělá o dynamice, frekvenčním rozsahu a mnohém dalším obrázek sám, taky je pozoruhodné, kolik má bezvýznamná osobnost táhne lidí, kolik je ochotno se kdekoliv registrovat, jenom proto, aby si zvedli hladinu svého adrenalinu, přitom by udělali lépe, kdyby více konstruovali a poslouchali, kdyby se nesnažili mne porazit špínou a pomluvami rozsévaných po internetu, ale svou poctivou prací, při společném poslouchání a měření, čemuž se soustavně věnuji já.

A k zpětné vazbě, snad jenom to, že Harold Stephen Black ji přihlásil ne o 20 let, ale o 40 let dříve, než se já k elektrice vůbec dostal.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od timcs »

Federmann píše:Platí, co jsem napsal již dříve, snad mohu jen přidat, že každý nechť si udělá o dynamice, frekvenčním rozsahu a mnohém dalším obrázek sám, taky je pozoruhodné, kolik má bezvýznamná osobnost táhne lidí, kolik je ochotno se kdekoliv registrovat, jenom proto, aby si zvedli hladinu svého adrenalinu, přitom by udělali lépe, kdyby více konstruovali a poslouchali, kdyby se nesnažili mne porazit špínou a pomluvami rozsévaných po internetu, ale svou poctivou prací, při společném poslouchání a měření, čemuž se soustavně věnuji já.

A k zpětné vazbě, snad jenom to, že Harold Stephen Black ji přihlásil ne o 20 let, ale o 40 let dříve, než se já k elektrice vůbec dostal.
Tu ťa podľa mňa nikto nechce urážať, ale si myslím, že toho má už tu každý dosť, keď sa povznášaš nad všetkými ako keby si zjedol všetku múdrosť sveta a ostatní sú len nejaká sprostá háveť. Ak sú tvoje zosilňovače takej vychírenej kvality, prečo s nimi nevyrazíš na cestu okolo sveta? Až potom by sme uvideli, čo také dokážu.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Název tohoto webu je HighEnd Forum, Fórum o Hifi a hudbě.

Zesilovačům se věnuji řadu let, v posledních letech jsem i oslovil řadu Hi-Fi studií, některým jsem nestál ani za odpověď, s jinými spolupracuji, i když spolupráci veřejně neprezentují, stejně jak řada těch, kteří mé zesilovače používají či je jen testovali a slyšeli. Na druhé straně se za mnou táhne řada mých urputných pronásledovatelů, kteří nikdy mé zesilovače neviděli ne tak slyšeli.

Vraťme se raději zpět k názvu tohoto webu, k hudbě a jejímu poslechu. Několik let jezdím testovat, ale nemá smysl testovat stylem AA, kde se sejde v poslechově neznámém prostoru řada schopných lidí a vynikající techniky, poslouchají se nahrávky a nikdo v tomto uspořádání neví, co má slyšet. Dávám přednost známému prostřední, známým nahrávkám, zkušeným posluchačům, kde dojde pouze ke změně zesilovače a ne já, ale ten u koho je testováno je tím kdo hodnotí.

Pokud má někdo chuť, na vlastní uši slyšet a porovnat svůj zesilovač s mým, pak se mi může kdykoliv ozvat, ať již veřejně či neveřejně, pak může veřejně či neveřejně on sám hodnotit, ale pronásledovat mne po webech, nadávat na zvuk něčeho, co nikdy na vlastní oči neviděli, a neslyšel, mi přijde dost ubohé. Technickou rovinu zesilovačů, nechme na jiné diskuse.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od kazzatel »

Co kdybys Cimrmane napsal, kde a jakým studiu máš stabilní expozici, místo těhle paranoidních plačků ? Napiš to, pochlub se a já tam zorganizuju poznávací zájezd a ještě o tom napíšu...
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Pane Dudku, vrozená inteligence a slušné vychovaní, mi nedovoluje vám tykat, opačně to zjevně neplatí, ale k věci, před rokem jsem vyvíjel jistou aktivitu, kde jsem se snažil prezentovat HQQF na Ante Supersonic One :-t byla to krásná příležitost, jak na věhlasných 4milionových bednách Ante Supersonic One prezentovat HQQF a přímo jej srovnat s Ante Audio Integra Standard One, DPA, TYA či čímkoliv jiným, ale druhá strana se raději zapřela a schovala hlavu do písku, proč asi? :thumbup:

Poslední zveřejněné výsledky byly s Hi-Fi studia v Dunajské Stredě :-c a jaká byla reakce? Nikoho nezajímaly poslechové záležitosti či technická rovina, ale hned do osobní roviny do urážek a nadávání, pak se není proč divit, že nikdo nemá zájem být veřejně napadán, navíc lidmi co u toho nebyli a nic o tom neví.

Já jsem spokojen s mlčící většinou a nebudu takový křivák, abych zveřejňoval to, co mi zveřejnit nepřísluší a pokud chcete, abych přijel testovat přímo k vám, tak se můžeme domluvit. ^:)^
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od kazzatel »

Tak se ti ta dlouhá řada studií smrskla na jeden jedinej test na Žitným ostrově...no a ty blikající ledky, to je tedy zážitek, jen škoda, že už notoricky známej...jen si poněkud nepamatuju tu nabídku na test s bednama Ante....ale to jen tak na okraj, mám pocit, že se snažíš vokecat ten zástup spokojenejch studií...ke mě přijet nemůžeš, já už žádný studio nemám...a k tomu tykání: tykám všem, jak už to na netu chodí...tedy i tobě, neb jsi mladší...ty mě taky můžeš, dovoluji ti to...
Odpovědět