Bohumil Federmann - HQQF

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
terahera

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od terahera »

Patmann píše:No já to tady čtu jen zběžně,ale dá se půjčit a poslechnout nějaký ten zesák? Všichni se tu hádají, nevím kdo slyšel,kdo nee, rád bych ho poslechnul a pak bych napsal nezávislou recenzi :-)
Se s panem Bohumilem domluv,je z Kunovic,takže to máš kněmu kousek :smile:
analog2001

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od analog2001 »

Bacha na Spendory.... =))
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od efičák »

Patriku Tvůj názor na jiné konstrukce zesilovačů by mě zajímal.

KDyby se vymyslelo jak získat záruku náhrady nákladů na nové měniče v případě selhání ochran, bude testování jistější a příjemnější.
JAsně že se nic nemusí stát, ale ty Spendory maj speciální polypropylénové měniče a na nové se dlouho čeká.

Já byl taky pro exotiku a teď mám na poličce 4 spálené repráky.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Patmann »

Mel bych se bat? No nove stredobasy stoji 10tis, vyskace nevim...
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

efičák píše:Patriku Tvůj názor na jiné konstrukce zesilovačů by mě zajímal.

KDyby se vymyslelo jak získat záruku náhrady nákladů na nové měniče v případě selhání ochran, bude testování jistější a příjemnější.
JAsně že se nic nemusí stát, ale ty Spendory maj speciální polypropylénové měniče a na nové se dlouho čeká.

Já byl taky pro exotiku a teď mám na poličce 4 spálené repráky.
Ochrany jsou desítky let nepřekonatelné, mnohem spolehlivější než jiné, jako jediné testované a měřené, mám rád obavy těch co o tom nic neví. :mrgreen:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od efičák »

SUper pane Federmann.
Já Vás přece nenapadám, snažím se o konstruktivní přístup. To je pro Vás dobré!

Takže vám nebude připadat riskantní, položit dejme tomu 14t. na dřevo, jako sázku na jistotu ochran. Pro Patmana je to spousta peněz a je ochotný Vás na foru případně podpořit.

Z pohledu naší komunity by to bylo od Vás velkorysé.
Čili nepopírat tu možnost, ale zajistit testujícího proti riziku.

Já vím o případech, kdy prorazily superjisté zesilovače slovutných značek. Neberte to jako útok, ale jako že se nebojíte jít s kůží na trh.

Protože třeba stávající Patrikův zesilovač začal po pár dnech provozu ukapávat na rack. Řešila by to záruka a pojištění prodejce, kdyby nadělal škodu. Tak jenom vyměnili vadné kondenzátory a lampáč hraje famfárově už několik let.

Pak si Patmann všiml, že jeden reproduktor vydává zvuky a je tišší a bylo to přidřenýma cívkama. Teď je má nové tak by mohly chvíli vydržet.

Taky jsme u PAtrika zapojili na bedny original kvalitní, dobře chráněný Teac AB X10 a do něj DIY phono modul. Ochrany zafungovaly a Spendory vydržely když z Teacu vycházel kouř.

Má vlastní zkušenost mě nabádá k opatrnosti, nejdříve kamarád zapojil Densen B-100 na Dynaudio a kromě spáleného integráče se musely objednávat dost drahé středobasy za 18t.
Pak jsme seřidili Densen B-300 podle hodnot výrobce a on se úplně vypálil. Načež mám výstavku drahých a již nesehnatelných Seasů s měděným plugem a nakousnutých Ring Radiator výškáčů, které neochránil ani kond před nimi.

Můžete těmto zkušenostem a obavám zatnout tipec? Věřím, že kdyby pámbu dopustil a nastala se škoda, náklady uhradíte. Takže neodmítat tu možnost ,ale ujistit statečného přiznivce Vašeho zapojení o bezpečí tímto praktickým složením zálohy.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

Jsem zvědavý jak to dopadne, když pan Březina chtěl na testy hotový zesilovač pro hifivoice, tak nic nebylo a nakonec se patlal se stavebnicí. A aby to nějak hrálo, nastavil klidový proud skoro 0,5A.

A pane Federmanne, stále to dává při zapnutí ránu do repráků, nebo i toto už máte vyřešené?
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Fox_25 píše:Jsem zvědavý jak to dopadne, když pan Březina chtěl na testy hotový zesilovač pro hifivoice, tak nic nebylo a nakonec se patlal se stavebnicí. A aby to nějak hrálo, nastavil klidový proud skoro 0,5A.

A pane Federmanne, stále to dává při zapnutí ránu do repráků, nebo i toto už máte vyřešené?
Zjevně jste ve špatném vlákně, :thumbdown: nevím, že by pan Březina něco kdy skládal, když o zesilovač projeví zájem, tak bude, nevím, že by kdy komu mnou postavený zesilovač dával rány do repráků, ledaže by měl na vstupu připojený stejnosměrný signál, prostě zesiluje to co tam je, pokud se však na výstupu objeví ss 3-3,3V (přesné hodnoty jsou měřené a uváděné v dokumentaci) pak vše ochrany po několika desítkách ms odpojí a zkratují napájení, nic dokonalejšího není. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše: Ochrany jsou desítky let nepřekonatelné, mnohem spolehlivější než jiné, jako jediné testované a měřené, mám rád obavy těch co o tom nic neví. :mrgreen:
Federmanne a to na těch zesilovačích testujete a měříte jenom ochrany ? to je ale dost slabé :clap:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Fox_25 píše:Jsem zvědavý jak to dopadne, když pan Březina chtěl na testy hotový zesilovač pro hifivoice, tak nic nebylo a nakonec se patlal se stavebnicí. A aby to nějak hrálo, nastavil klidový proud skoro 0,5A.

A pane Federmanne, stále to dává při zapnutí ránu do repráků, nebo i toto už máte vyřešené?
danhard píše:
Federmann píše: Ochrany jsou desítky let nepřekonatelné, mnohem spolehlivější než jiné, jako jediné testované a měřené, mám rád obavy těch co o tom nic neví. :mrgreen:
Federmanne a to na těch zesilovačích testujete a měříte jenom ochrany ? to je ale dost slabé :clap:
Začínám chápat proč se ve školství zavádí inkluze, zároveň je mi však jasné, že je to krok, který ke kýženému výsledku stejně nepovede. :mrgreen:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmanne, všiml jsem si, že vám nejde časová posloupnost dějů.
Tady jsem našel vhodnou cvičební pomůcku pro rozvíjení vašich úžasných schopností :thumbup:
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

efičák píše: Můžete těmto zkušenostem a obavám zatnout tipec? Věřím, že kdyby pámbu dopustil a nastala se škoda, náklady uhradíte.
Myslíš Efičáku, že by se tomu postavil čelem, asi jako při testování zesilovače z jím dodaných hotových modulů, který postavil Renowen ? =))
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

Federmann píše:
Fox_25 píše:Jsem zvědavý jak to dopadne, když pan Březina chtěl na testy hotový zesilovač pro hifivoice, tak nic nebylo a nakonec se patlal se stavebnicí. A aby to nějak hrálo, nastavil klidový proud skoro 0,5A.

A pane Federmanne, stále to dává při zapnutí ránu do repráků, nebo i toto už máte vyřešené?
Zjevně jste ve špatném vlákně, :thumbdown: nevím, že by pan Březina něco kdy skládal, když o zesilovač projeví zájem, tak bude, nevím, že by kdy komu mnou postavený zesilovač dával rány do repráků, ledaže by měl na vstupu připojený stejnosměrný signál, prostě zesiluje to co tam je, pokud se však na výstupu objeví ss 3-3,3V (přesné hodnoty jsou měřené a uváděné v dokumentaci) pak vše ochrany po několika desítkách ms odpojí a zkratují napájení, nic dokonalejšího není. :thumbup:
Ano, máte pravdu, se stavebnicí se nepatlal pan Březina, ale pan Petrák, pan Březina Vám dal dle mého pěknou nabídku, stejně jako tady Patmann.
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... cef#p76228

Také nezapomínejme na akci kterou organizoval Renown a jak dopadla měření které dělal PMA. Jako bonus, měření které dělal flyingbird jste na diyAudio označil jako podvod.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 094#138094
http://www.diyaudio.com/forums/vendors- ... 0-a-7.html

Federmann píše:Začínám chápat proč se ve školství zavádí inkluze, zároveň je mi však jasné, že je to krok, který ke kýženému výsledku stejně nepovede.
Hezký dodatek pane Federmanne, je vidět že se opravdu řídíte tím co máte napsáno v podpisu.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Fox_25 píše: Ano, máte pravdu, se stavebnicí se nepatlal pan Březina, ale pan Petrák, pan Březina Vám dal dle mého pěknou nabídku, stejně jako tady Patmann.
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... cef#p76228

Také nezapomínejme na akci kterou organizoval Renown a jak dopadla měření které dělal PMA. Jako bonus, měření které dělal flyingbird jste na diyAudio označil jako podvod.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 094#138094
http://www.diyaudio.com/forums/vendors- ... 0-a-7.html
Jak čtu mělo to být: "pojmeme k porovnání s panem Federmannem schváleným (!!!) zesilovačem dílo pana Macury, Dudka, Bunty i CustomWorks", někteří dopředu prohlašovali: "Dopredu vyhlasujem, že do rúk p. Federmanna by som nedal na testovanie ani fúrik".

Na HiFinázorech již odpovědět nemohu a není, jak bylo navrhováno, kdo by se proti HQQF postavil, tak je to paséé, zmatený flyingbird aby věděl co měří by potřeboval projít inkluzi, ale ta by byla stejně zbytečná, tak zbývá jenom Patmann a toho tu všemožně odrazujete, tak nevím, počkáme dalších 5 let a třeba někdo na zveřejnění testu dostane odvahu, těch neveřejných je více jak dost :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

Jak čtu mělo to být: "pojmeme k porovnání s panem Federmannem schváleným (!!!) zesilovačem dílo pana Macury, Dudka, Bunty i CustomWorks", někteří dopředu prohlašovali: "Dopredu vyhlasujem, že do rúk p. Federmanna by som nedal na testovanie ani fúrik".

Potom co jsem měl s vámi zde tu čest diskutovat, se tomu nedivím. Flyingbird moc dobře věděl co měří, PMA taky věděl co dělá, ale stejně se to nevyhnulo klasickým úkrokům stranou, alias "perla".

Stejně jako teď, to že to dává ránu do repráků jste popřel, přitom to slyšelo více lidí, místo toho řešíte že pan Bunta nechtěl poskytnout do testů svůj zesilovač.

Já Patmannovi fandím v jeho úsilí, ale jen chci, aby viděl jak dříve probíhalo to co chce udělat. A pokud jej něco odradí, hádám že to budou spíše vaše prohlášení ve kterých vystupujete jako dokonalý konstruktér který všechno vyřešil před desítkami let.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od efičák »

V Rožnově to byla pěkná prda do Renownových Wilson Audií. Já jsem trochu nadskočil, protože ty bedny stojí jako menší auto a předváděný zesilovač HQ... je nešetřil.

Celá DIY scéna je risk, můj BVA300S zas testoval měniče skokem na maximální hlasitost a zamrznutí ovládání si vynutilo vyrvání kabelu ze zásuvky.

NEdávno psal jeden fanda DIY přesídlený do Anglie, že mu vymlátil DPA nevím kolik jeho Shan 550 a jestli nevíme, kde sehnat ty repráky Focal. No neporadíme, protože se přestaly vyrábět.

Patriku rozhodni se sám, všechny informace máš. Analog máš propracovaný a s velmi nízkým zkreslením. Myslím, že u tebe by byl určitě slyšet vliv zesáku. Upravená akustika i napájení, všechno jak má být.
Analogu zdar !
Zvuk dobrý - všechno dobré
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše: Na HiFinázorech již odpovědět nemohu a není, jak bylo navrhováno, kdo by se proti HQQF postavil, tak je to paséé ...
Pokud vidím, tak to byla nabídka za Hi-Fi Voice, na srovnání byly navrženy výrobky konkrétních konstruktérů a pan Březina uvedený e-mail nezměnil.
Na co odpovídat na HiFi názorech, kde jste dostal trvalého banána ?

To si myslíte Federmanne, že sem chodí lidé, kteří neumí číst ? :roll:

ps. chybička se vloudí, ale jenom šmejd jí nepřizná a snaží se ji zamaskovat a když se na ní ukáže, tak se snaží vykecat do ztracena.
Takové šmejdy nemáme rádi, Federmanne :!:
Bond 007 alias Monte

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Hafisti, ale Bohumil by měl dostat metal, nejdéle žijící vlákno :thumbup: :lol:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

danhard píše: Na co odpovídat na HiFi názorech, kde jste dostal trvalého banána ?

To si myslíte Federmanne, že sem chodí lidé, kteří neumí číst ? :roll:
Není BAN jako BAN, běžný BAN je za hrubé a opakované porušení pravidel, výjimečnost mého BANu je, že vznikl jako výsledek ankety, kde si konkurence léčila své porouchané ego, když nestačí odborně, tak to vezmeme jinak, jak České.



Budu se opakovat:
Federmann píše:
nevím, že by kdy komu mnou postavený zesilovač dával rány do repráků, ............

počkáme dalších 5 let a třeba někdo na zveřejnění testu dostane odvahu, těch neveřejných je více jak dost :thumbup:
Dříve či později se testy snad objeví, je to jen otázka času, kdyby se přesto neobjevily, mi stačí anonymní davy těch co jim HQQF dělá radost. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Jen připomenu srovnání, které bylo veřejné či zveřejněno:

DPA vs. HQQF v Rožnově, sic ne mnou složený, ale rozdíl byl slyšitelný. :thumbup:
BVa vs. HQQF v Dunajské Stredě, rozdíl naprosto markantní. :thumbup:
CustomWorks HYPA A400 vs. HQQF na Workshopu AKEL 2014 v České Třebové, existuje video, testováno na nejnovějších VMaudio VMA-I XL, nahrávka mluví za vše. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše:CustomWorks HYPA A400 vs. HQQF na Workshopu AKEL 2014 v České Třebové, existuje video, testováno na nejnovějších VMaudio VMA-I XL, nahrávka mluví za vše. :thumbup:
Myslíš vyjádření autora těch beden ?
"Jako kuriozitu sobotního večera označuji připojení zesilovače HQQF pana Federmanna. Zvukově se jednalo o návrat do 70 až 80. tých let. Mě osobně to připomělo zvuk zesilovače Technics SU-V4X s jedním hybridním koncákem STK. Slyšitelné zkreslení značné, detaily v hudbě žádné. Na výškách bylo slyšet hodně smetí, které tam nemělo co dělat. Za úspěch se dá označit, že po krátkém čekání, než se vybíjí kondenzátory a zesilovač se podaří zapnout, se ho podařilo také vypnout a nezpůsobil mezitím škodu sobě ani reprobednám. Osobně jsem to nevydržel poslouchat déle než tři minuty a pak jsem raději opustil místnost. Následné porovnání s DPA jsem proto neslyšel." :clap:
VMAudio
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

viewtopic.php?p=36732#p36732

Jo jo, v Dunajské Stredě to muselo být určitě zajímavé. Nebyl u toho i nějaký konstruktér reprobeden který potom vše popřel?
Akel nebudu komentovat, nevím co, jak a kde, video se mi nechce stahovat.
Ale to, co změřil na vašem zesilovači pan Macura, to neumí ani můj starý tranzistorový zesilovač Technics.

To co se stalo na hifinázorech, takový postup je poměrně nezvyklí při udělování Banu, ale váš styl agrese maskovaný do stylu slušňáka, to jak obhajujete svou pravdu až do úmoru, i přesto že vám někdo předhodí opak který nelze vyvrátit a vy stále tvrdíte že máte pravdu, to je také poměrně nezvyklí přístup.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Daněčku, Daněčku, to video má 33minut první tři minuty od připojení jsou opravdu vypovídající, nechť si je každý pustí a pak může hodnotit, nejlepší je odejít a pak být chytrý =)) =)) =)) Zdejší Hi-Fi komunita takový Tvůj rychlotest a rychlozávěr jistě chápe. :clap: :clap: :clap:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od miero »

Skoda, ze s novym kabatom pre zosilnovac si nenasadil novy kabat i sam autor.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Fox_25 píše:viewtopic.php?p=36732#p36732

Jo jo, v Dunajské Stredě to muselo být určitě zajímavé. Nebyl u toho i nějaký konstruktér reprobeden který potom vše popřel?


KUK =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše:Daněčku, Daněčku, to video má 33minut první tři minuty od připojení jsou opravdu vypovídající, nechť si je každý pustí a pak může hodnotit, nejlepší je odejít a pak být chytrý =)) =)) =)) Zdejší Hi-Fi komunita takový Tvůj rychlotest a rychlozávěr jistě chápe. :clap: :clap: :clap:
Co mě do toho pleteš ? citoval jsem vyjádření autora těch beden, ten by snad měl vědět, jak to hrálo :roll:
A nepoukazuj na nějaké video, když na něj není odkaz. Kromtoho zvukovou kvalitu z nějakého videa těžko posoudím.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

danhard píše:
Federmann píše:Daněčku, Daněčku, to video má 33minut první tři minuty od připojení jsou opravdu vypovídající, nechť si je každý pustí a pak může hodnotit, nejlepší je odejít a pak být chytrý =)) =)) =)) Zdejší Hi-Fi komunita takový Tvůj rychlotest a rychlozávěr jistě chápe. :clap: :clap: :clap:
Co mě do toho pleteš ? citoval jsem vyjádření autora těch beden, ten by snad měl vědět, jak to hrálo :roll:
A nepoukazuj na nějaké video, když na něj není odkaz. Kromtoho zvukovou kvalitu z nějakého videa těžko posoudím.
To srovnání je patrné i na tom videu a ty tři minuty jsou pro dokonalé posouzení excelentní.

Nehledě na bláboly "detaily v hudbě žádné. Na výškách bylo slyšet hodně smetí, které tam nemělo co dělat", "smetí" není detail a jak ví co tam patří a co ne, jak jakýkoliv zesilovač vytvoří detaily v hudbě, které tam nepatří, přitom žádné detaily nemá? Dokonale si odporující blábol. =)) =)) =)) =)) =))

Ano při poslechu HQQF přibude spousta detailů, které jiné zesilovače neumí přenést. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Opakuji, nepoukazuj na nějaké video, které se nedá stáhnout.
A jdi do háje s řádky plnými smajlíků, kterými se chceš jen vysmívat. Divím se, že ti to admin už dávno nezatrhl :roll:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

danhard píše:Opakuji, nepoukazuj na nějaké video, které se nedá stáhnout.
A jdi do háje s řádky plnými smajlíků, kterými se chceš jen vysmívat. Divím se, že ti to admin už dávno nezatrhl :roll:
Když testujeme jsou to dlouhé hodiny, někteří testují i týdny, co si pak myslet o třech minutách, co si pak myslet o tom kdo na takovém svědectví staví? Výsledkem je bolení bránice.

Video je předmět doličný a nedá se zpochybnit, zeptej se Pavla Dudka, jak to hrálo.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše:Video je předmět doličný a nedá se zpochybnit, zeptej se Pavla Dudka, jak to hrálo.
Pavel Dudek
"Kolega Fedrmann donesl i své dítko ( poslední verzi )...byl jsem velmi zvědavý, jak dalece se bude jeho zvuk podobat teoretickému předpokladu...a musím říci, že jsem se moc nemýlil, což mi doufám potvrdí většina zůčastněných...zvuk totiž nevynikal žádnou mimořádnou čistotou, jak si on sám neustále namlouvá, někteří z pléna ho přirovnávali ke zvuku starších Technicsů...Fedrmane zkus někdy naslouchat i jiným a ne jenom svýmu vnitřnímu hlasu a zkus si z toho i něco odnýst - ne všichni jsou apriori "autocenzura" ( vždycky si příště vzpomeň, kdo chtěl abys ten zesilovač pustil )"

Asi Vás nepotěším, Bohoušek stále kvoká, stále kvoká :roll:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Federmann píše: Dříve či později se testy snad objeví, je to jen otázka času, kdyby se přesto neobjevily, mi stačí anonymní davy těch co jim HQQF dělá radost. :thumbup:
Vyčkejme testy delší než 3minuty a taky delší než 30minut, testy v akusticky přívětivém prostředí, třeba to nebude ani celých dalších 5let. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

Federmann píše:
Fox_25 píše:viewtopic.php?p=36732#p36732

Jo jo, v Dunajské Stredě to muselo být určitě zajímavé. Nebyl u toho i nějaký konstruktér reprobeden který potom vše popřel?


KUK =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Ano, vskutku poučné téma kde se člověk nic nedozví, pouze RP tam něco žvatlá a není schopen nějak normálně a lidsky odpovědět. Až se nabízí otázka zda se ten poslech vůbec konal. Tak alespoň že jste se teď do sytosti zasmál.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 287#190287
Na otázku od BV která je úplně dole je celkem vypovídající odpověď od RP na další straně. Takhle se skutečně chcete prezentovat pane Federmanne?
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Je to takové čekání na Godota, že ? :lol:
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Fox_25 píše:Takhle se skutečně chcete prezentovat pane Federmanne?
Tam se jen útočí nejenom na mou maličkost, která nemá možnost se vyjádřit, tomu říkáte prezentace? Proč by se měl Riki jakkoliv dále proti neustálým útokům rozepisovat. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Federmann píše: To srovnání je patrné i na tom videu a ty tři minuty jsou pro dokonalé posouzení excelentní.
Federmann píše: Když testujeme jsou to dlouhé hodiny, někteří testují i týdny, co si pak myslet o třech minutách, co si pak myslet o tom kdo na takovém svědectví staví? Výsledkem je bolení bránice.

Video je předmět doličný a nedá se zpochybnit, zeptej se Pavla Dudka, jak to hrálo.
Tak co bude s tím videem ? dej ty úžasný 3 minuty na YouTube =))
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

danhard píše: Tak co bude s tím videem ? dej ty úžasný 3 minuty na YouTube =))
Video je placené a nejsem oprávněn jej dále šířit, je 33 minut dlouhé, musel bych mít souhlas autorů, ale dalo by se u mnohých vidět, třeba i u mne.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Federmann »

Autor beden odešel po dlouhých 27sekundách, několik prvních tónů, tolik mu stačilo na dokonalý rozbor zvuku, Daněčku to je Macher, po puštění nahrávky se ze středu mezi bednami zvedl a kolem zdi odešel, a na takovém svědectví Vy stavíte, ještě že ta nahrávka je. :thumbdown:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od Fox_25 »

Federmann píše:
Fox_25 píše:Takhle se skutečně chcete prezentovat pane Federmanne?
Tam se jen útočí nejenom na mou maličkost, která nemá možnost se vyjádřit, tomu říkáte prezentace? Proč by se měl Riki jakkoliv dále proti neustálým útokům rozepisovat. :thumbup:
No, jak tomu říkám já, ponechme stranou, ale snad nečekáte že potom všem s vámi na Slovanetu budou jednat jako v rukavičkách. Kdyby jste na mě kydal hnůj stejně jako na pana Dudka, asi bych tu měl dávno Ban. Nehledě na to, RP nebyl schopen jakékoli smysluplné odpovědi(ani na ty neurážlivé), tak jak potom čekáte že bude diskuze probíhat?

A tuze pěkný odkaz jste poslal Danhardovi, měření které vypadá spíše jako loopback zvukové karty a dovětek který by vám měli psát zákazníci, ne vy sám. Tak jak jste to napsal, no, je to prostě už příliš narcistické i na vás.
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Bohumil Federmann - HQQF

Příspěvek od danhard »

Tak asi mu to stačilo, má ty bedny naposlouchaný a skladbu znal a taky psal, že to nevydržel poslouchat.
A Pavel Dudek taky odešel ?
Odpovědět