NavrátilAudio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Poslechové studio OD ELAN - Havířov
Obrázek

http://www.navratilaudio.cz/kontakt.html
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Tak jsem si prostudoval Vaše int. stránky a byl jsem překvapený zastoupením značek na trhu.


Velmi mě zaujaly kabely Crystal cable, budu se muset někdy zastavit, pro mě nové studio, kde jsou zastoupeny značky které jsem taky kdysi vlastnil :thumbup:


hmm...
Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Několik pohledů dovnitř studia:

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Valdo, mas to nadherny. Uz se tesim na navstevu. Paraaaada.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pasul »

Moooc pěkné fotky. Taky se musím někdy ukázat. :thumbup:
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Obrázek

Rád Vás přivítám v naší expozici Luxman-Dancer Diamond-CrystalCable, v pokojíčku č. 925
monte

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od monte »

Lidi, kupujte lampy. jen tam začnete slyšet co je hifi !!! :clap: problém které, ale to není nic neznámého :lol:
monte

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od monte »

Pane Navrátil a PrimaLuna neberete ??

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

NavrátilAudio píše:Obrázek

Rád Vás přivítám v naší expozici Luxman-Dancer Diamond-CrystalCable, v pokojíčku č. 925
Já se velmi rád příjdu podívat na výstavě jak to hraje, ale plánuji návštěvu i přímo ve studiu kde to bude pravděpodobně hrát lépe. Velmi mne zajímají ty "stříbrné nitky" Crystal Cable. Také jsem velmi zvědav na sestavu dělené amplifikace Luxman včetně zdroje a nových repro Usher s diamantovým výškačem :ymdevil:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Je to již víc než týden co jsme byli ve studiu NavrátilAudio s Petrem5 a Lindemannem na poslech nové řady repro Usher s diamantovým výškačem. Také mne velmi lákal poslech komponentů značky Luxman a v neposlední řadě "nitky" s názvem Crystal Cable.
Nejvíce mne zajímala kombinace komponentů Luxman, tedy nejlevnější dělený zesilovač C-600f + M600A a CD/SACD player D-05. Slovo nejlevnější by mělo být v uvozovkách, protože každý stojí bez mála 180.000,-Kč! Zapojeno jsme měli na repro Usher Dancer CP-8571 II Diamond a později také na Usher Dancer Mini 1 Diamond. Model 8571 jsou tedy opravdu dospělé bedny, jsou větší než vypadají na obrázcích a mají na zadní stěně dva velké basreflexní otvory což může zvyšovat nároky na umístění.
Zvuk nebudu nijak pitvat, opravdu doporučuji navštívit studio NavrátilAudio. Luxman naplnil mé očekávání, zvuk byl velmi dobrý s atributy špičkového řetězce. Jen mne malinko překvapilo, že se mi zvuk více líbil po přepojení na menší sloupy Dancer Mini 1, které sice měly méně přesné spodky a celkově méně basů zato lepší prostor a barvy. Myslím, že to bude i nerozehraností 8571, které jsou skoro nové a také jejich náročností na umístění. Firma Crystal Cable dělá takové nitky kabely, které opravdu hrají, že jsem nakonec nevydržel a půjčil jsem si na zkoušku jeden interconect Crystal Connect Standard Diamond XLR.
Kluci, fajn setkání, díky. Jen častěji by to chtělo...
Na závěr musím poděkovat Valdovi za to že byl ochoten obětovat nám celé odpoledne a otevřít studio v neděli a také za zapujčení kabeláže Crystal Cable na testování jak mně tak i Petrovi5.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Taky bych se chtěl podělit se zážitky z tohoto pro mě nového hifi-studia v jejímž čele stojí Valdemar Navrátil.
Je to pohodový chlapík, který má v celku dobře propracovanou myšlenku co prodávat. Myslím, že zde vcelku dobře vyplňuje ve zdejším malém rybníce(Morava) výrobky, které můžou zaujmout nejednoho posluchače.
Byl jsem mile překvapen množstvím vystavených výrobků.
Valda si na nás udělal čas i v neděli odpoledne a věnoval nám každému dostatek času, abychom si mohli v klidu poslechnout systém, který nás zajímá.Oceňuji velmi na Valdovi ochotu předvádět téměř jakékoliv výrobky.
Konečně jsem měl možnost se detailně seznámit s výrobky firmy Crystal Cable, kde některé jsem si zapůjčil k testování i domů.

Poslouchali jsem jak už M.L. předeslal dělený zesilovač C-600f + M600A a CD/SACD player D-05 na reprosoustavách Usher Dancer CP-8571 II Diamond.
Zvukový projev byl velmi zajímavý, trochu odlišný od toho co jsem zvyklý.Zvuk bych stručně hodnotil jako neutrální s mírným zvýrazněním okrajových pásem, které však velmi dobře doplňovali celkově neutrální kabely Crystal.
Na výsledném zvuku se samozřejmě podílí velkou měrou i poslechová místnost.
Taktéž se mě líbilo technické zpracování komponentů Luxman i reprosoustav Usher.

Tímto bych chtěl poděkovat Valdovi Navrátilovi za výborný servis, který nám poskytl a zapůjčení kabeláže Crystal.

Přeji mnoho úspěchů v tomto nelehkém podnikání a spoustu spokojených zákazníků :)


S pozdravem Petr 5.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Na Audiodromu je nyní zajímavá recenze právě výše zmíňovaných reprosoustav Usher Dancer CP-8571 Diamond DMD http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/300.html.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od lubin »

Test vyzněl velice dobře...

Každopádně na výstavě v Praze byl zvuk Luxmanů a Usherů jeden z nejlepších a to i přes velmi, velmi příznivou cenu. Myslím, že jsem slyšel "pouze" integráč od Luxmanu v AB zapojení a nějaké menší sloupky. Moc se mě to líbilo....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Děkujeme za pochvalu.
Ano, na výstavě hrál nejlevnější model integrovaného zesilovače ve třídě AB, Luxman L-505u, spolu s nejlevnějšími
podlahovými soustavami řady Dancer, modelem Mini ONE Diamond DMD.
Vše bylo propojeno opět nejlevnějšími kabely Piccolo Speak a Piccolo Connect RCA firmy Crystal Cable.
Vzhledem k cenám vystavených sestav v ostatních expozicích, byla skutečně cena naší sestavy velmi nízká,
pravděpodobně druhá nejnižší v celém hotelu (hned po místním rozhlasu po drátě, hrajícím v každé koupelně hotelu).
Pokud se Vám zvuk líbil, potěšení je na naší straně...

Obrázek
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od bigjoe »

Chtěl bych se zeptat, co je to za podložky pod přístroji ? Díky
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Aha, vidíte, na ty jsem zapomněl.
Jsou to antivibrační desky, které vyrábí firma Luxman pod své přístroje. Jsou perfektní, ale bohužel dosti drahé...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Mala vzpominka na HEP
Obrázek

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od bigjoe »

Hledal jsem všude po stránkách Luxman a nikde ani zmínka o antivibračních podložkách. Máte k nim nějaké informace. Z čeho jsou vyrobené, kolik stojí, jak jsou velké, jaké mají nožičky ? Díky bigjoe
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dovolím si upozornit všechny zde přítomné, na novou značku v našem studiu.
KEF New Q Series již k poslechu...

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Valdo,
bude ve studiu k poslechu i vrcholová řada "Reference"?

Obrázek
Mark Levinson
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Flotila Dancer Diamond je nyní téměř kompletní...
Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dancer Mini ONE DMD, Mini TWO DMD a CP 8571 DMD
Obrázek
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Moc pekne Valdo, uz brzo, uz brzo se prijdu kuknout.... :smile:
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Excelentní slevy na KEF XQ:
s prvním letním dnem byl zahájen prodej limitované edice KEF XQ v bílém nebo černém klavírním laku...
Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Kompletní ceník všech zlevněných modelů najdete zde... http://www.navratilaudio.cz/akce.html
Obrázek
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Po nejakych letech jsem se dostal do ceska a ikdyz s malem volneho casu ( absolutne nepripustne nazyvat tento 14 denni pobyt dovolenou ) jsem se mohl konecne dosat na navstevu do Havirova k Valdovi. Po vsech tech polibcich a objetich ;) jsme se odebrali do poslechoveho studia. Prvne jsem nevedel na co drive koukat a Valda to ma hezky rozsortovane podle cenove kategorie tak jsem si sedal postupne od velmi zaplatitelnych komponentu, pres zaplatitelne k hure zaplatitelnym ( alespon pro mne), kde jsem nakonec zustal nejdelsi dobu. Jednalo se o sestavu Luxman se sloupovymi Usher. Tam mne to bavilo nejvice a uzival jsem si paradniho poslechu. Poslouchal jsem porad dokola skladby od Wasilewski trio- January ECM. Bylo zvlastni pozorovat zmeny v podani z integrovaneho ackoveho zesilovace pres delenou verzi. Wasilewski mi sedel vice na integraku, ale pak Al Di MEola -Infinity Desire Telarc, zase na delene verzi. Nebudu to nejak hodnotit a zdlouhave popisovat, ani to neumim a je to zbytecne, na tak kratkou dobu co jsem tam byl. Jedno musim rict, ze mne velice pozitivne prekvapilo, jak takove velke bedny dokazi zahrat v tak relativne malem prostoru. Zadny basovy bombardov se nekonal. Vsechno hralo jak melo. Pro mne vynikajici kombinace Luxman a Usher neni co resit. Velmi se mio libil i design obou vyrobku. Na vlastni oci to vyapda uplne jinak nez z fotek, nadherne zpracovane, velice robustni. Valda je velky nadsenec jak hudby tak hifi a ja mu moc dekuji za jeho cas a moc rad jsem Te zase videl po takove dobe.
Kdo z Vas jste tam jeste nebyli, urcite si udeljte vylet do Havirova. Stoji to urcite za to :thumbup:
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dovolím si pozvat všechny příznivce krásné hudby k poslechu nového modelu zesilovače Luxman L-550AX,
který si odbývá svou evropskou premiéru právě v našem studiu:

Obrázek

Dále bych chtěl upozornit na premiérový test v celé EU, dalšího z nových modelů Luxmanu v čisté třídě A - konkrétně typu L-590AX,
který se uskutečnil rovněž v ČR+SR a jehož kompletní text najdete na stránkách Audiodromu..... http://www.navratilaudio.cz/novinky.html
davidsound

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od davidsound »

Tohle vypada teda paradne. Nadhera :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Jiz par tydnu jsem zvazoval poslech nekterych vybranych komponentu, zejmena repro. Prvni ve vyberu byly sloupove bedynky Usher. I kdyz je vice moznosti v mem okoli, rozhodl jsem se navstivit Navratil audio studio v Havirove a spojit to s navstevou jinych mist ( viz.jine vlakno) a kamaradu. Reakce Valdy a jeho prizpusobeni se mym casovym moznostem o vikendu byla prijemna. Byl jsem rad, protoze cesta Liberec – Havirov chvili trva a prece jen jsem mel na programu radu jinych aktivit po ceste.
Aby me nebylo na ceste smutno, pridal se ke me Mirek z Brna. Byla to moje prvni navsteva zde, i kdyz jsem se s nekterymi vyrobky jiz setkal na HEP ci u nekterych kamaradu doma.

Valda ma k dispozici dve mistnosti pro nekolik sestav zatlumene povetsinou akustickymi obrazy na stenach, sedackou a taky spoustou komponentu a bedynek v prostoru.
Poslouchali jsme tri typy repro Usher z nove rady Dancer s DMD. Vsechny jsou krasne provedene a vsechny hraji! Poslech probehl s Luxmanem v „A“ a Crystal Cables. Nechci vubec nic hodnotit, pouze napsat par velmi subjektivnich slov.

Mini Dancer Two – DMD a dva stredobasy. Plny, rozliseny, detailni, dynamicky a barevnejsi zvuk. Krasne stredy a jemne decentni vysky. Skoda, ze tam nestrcili klasicky basak. Jinak jako dvoujpasmo pekne.

Mini Dancer One – DMD a jeden stredobas. Oproti „Two“ je tam mene basu, ale celkovy projev mi prijde jeste lepsi. Poslouchali jsme to nejdele a moc se nam to libilo.

Dancer CP-8571 II – po prvnich tonech jsem citil zmenu zvuku oproti tem predchozim. Nastoupil velky, jeste detailnejsi, a vyrazne jemnejsi zvuk, kontrolovanejsi basy. Zdalo se mi to velice decentni a rozlisene. Tyto bedny budou urcite skvele ve vetsi mistnosti pri dobrem vyberu umisteni.

Z meho subjektivniho pohledu musim rict, ze zvuk reprobeden teto firmy me osobne velice sedi a doporucuji vsem jejich poslech. Slova o vhodne kombinaci s Luxmanem jsou urcite zbytecna.
Dekuji Valdovi za jeho prijeti, umozneni poslechu, taky za kratky pokec a preju at se dari :thumbup:
...a Mirkovi za spolecnost :smile: . V budoucnu se urcite jeste zastavim. To same doporucuji i vsem ostatnim, kteri chteji slyset sladenou sestavu.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mirek »

Chtěl bych Valdovi také poděkovat za návštěvu v jeho studio - bylo to opravdu prima. Luxmany jsou hezké mašinky.
Mirek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Chtěl bych všechny přítomné upozornit na výrazné slevy, které jsme připravili před blížícími se vánoci...
Přehled najdete zde....http://www.navratilaudio.cz/akce.html
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Využiji nové možnosti přímého vkládání obrázků k tomu, abych upozornil všechny přítomné milovníky hudby
na možnost poslechu fenomenálního integrovaného zesilovače Luxman L-590AX v našem studiu...
DSCN1613.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Teti »

Pane Navratil, strasne se me libi ty stribrno - drevene hifi stojanky. Mohl by jste me prosim poslat informace a cenicek do PM? diky
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Teti píše:Pane Navratil, strasne se me libi ty stribrno - drevene hifi stojanky. Mohl by jste me prosim poslat informace a cenicek do PM? diky
Klidně sem do vlákna, mne by taky zajímaly detaily, hloubka polic, nosnost jednotlivých pater, jestli se dá nastavit výška jednotlivých pater atd. a v neposlední řadě cena.

Valdo, díky moc.
Mark Levinson
Odpovědět