NavrátilAudio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Federmann »

NavrátilAudio píše:Již několik dnů mi nedává spát způsob, jakým je předzesilovač Bespoke Audio schopen přenést na posluchače hudební prožitek.
Moje skromné, staré uši shrnuly všechny možné i nemožné přívlastky, popisující takovýto projev,
do zcela obyčejného a prozaického pojmenování - "Normální a zcela nenápadná dokonalost"
Nedá mi to, abych se o radost nepodělil:
Ono to v podstatě ani předzesilovač není, nemá napájení a není to ani Perpetuum mobile, jak by se mohlo zdát, je to jen precizně provedený pasívní přepínač, neboť nejlepší je nemít žádný aktivní prvek, který by zvuk degradoval, což osobně propaguji řadu let.


Obrázek

Pěkný pohled na vázanou kabeláž. :thumbup:

PS: Jen u těch konektorů zbytečně ruší šrouby. :thumbdown:

Obrázek
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dnešek ve znamení Top modelu phono EQ-500 od Luxmanu:

Obrázek

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

A máme zde další novinku, tentokrát je to multifunkční Power distributor /Conditioner GORDIAN:

Obrázek

Veškeré informace najdete na webu http://www.navratilaudio.cz/
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Po delší době se mi podařilo navštívit Valdu Navrátila v Havířově a podívat se na novinky. Poslechovce dominují monobloky Octave, které hrají opravdu fantasticky. I přesto že by si tato monstra zasloužila lepší předzesilovač a reprosoustavy. Luxman C-700u ani UbiQ nejsou takovým monstrům úplně adekvátní. Pro mě velké překvapení a seznámení .... energie, rozlišení, krásně rozlišené vyšší i nižší basy ... nadhled ... no a velká spotřeba spojená s osmi KT120 v push-pull AB (cca 400W v non ECO režimu). Výkon cca 200W na kanál. Výsledek stojí zato ... hladké středy a perfektní rozlišení (vzhledem k předřazenému předzesilovači je to až s podivem). Toto je už opravdu první liga (záměrně neříkám high-end) ... bohužel cena nepotěší skoro půl melounku. Valda má na dobré věci prostě čich :thumbup:
IMG_0772.JPG
IMG_0776.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

A již se rozehrávají......

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Do rodiny špičkových lampových zesilovačů Octave čerstvě přibyl integrovaný model V-70SE a předzesilovač HP-300SE,
který nyní doplňuje monobloky MRE-220

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Někteří již slyšeli, ostatní zveme k poslechu.....
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

IMG_1107.JPG
Děkuji za dnešní poslech. Monobloky Octave jsou s novým předzesem více než zajímavé. Můj Leben RS-100U se k nim hodil podstatně méně. Přičítám to jiné vstupní impedanci monobloků, než bývá u konců Leben. Každopádně i se základním předzesilovačem HP-300SE je to lahůdka. Lampy jsou prostě lampy ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Kdo chce spatřit a poslechnout "poslední dílo Mistra", má nyní možnost v našem studiu:

Obrázek

Obrázek

Více zde... http://www.navratilaudio.cz
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Jsem na ty krasne umelecke prcky meho oblibence zvedavy a zvlaste s poradnym lampacem Jadis :clap: :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dnes odpoledne proběhlo důležité pracovní zasedání "Dozorčí rady" fóra...

Obrázek

Poté se vedoucí představitelé velmi detailně soustředili na kontrolu pracovního prostředí a na dodržování bezpečnosti práce...

Obrázek

Podrobné výsledky celého jednání lze očekávat v brzké době.....
Valda
Uživatelský avatar
Senior
Příspěvky: 43
Registrován: 12 říj 2011 19:42

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Senior »

Začínám mít dojem, že "hifistu" poznám spolehlivě jen podle beztvaré postavy :silent:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše:Dnes odpoledne proběhlo důležité pracovní zasedání "Dozorčí rady" fóra...

Obrázek

Poté se vedoucí představitelé velmi detailně soustředili na kontrolu pracovního prostředí a na dodržování bezpečnosti práce...

Obrázek

Podrobné výsledky celého jednání lze očekávat v brzké době.....
Valda

KURŇA to jsme krasavci. Nicméně ten lampáč se mi líbil. :thumbup:
Vlastně oba i ty koncové. Parádní stroje.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Kurna chlapi, ještě ze schovavate ty pupky za bednama, vy ste teda kousci:-). A kdo je ten na fotce co ho neznam?
Nevidim sve male krasavce, doufam, ze ste neposlouchali jen ty velke krabice?!
Nevidim zadny zaznam z jednani? Co my z vedeni, jak si ted poradíme? :roll: :lol:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od sekal »

Senior píše:Začínám mít dojem, že "hifistu" poznám spolehlivě jen podle beztvaré postavy :silent:
https://youtu.be/xtqm43FEJPk?t=3400 :mrgreen:
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Nyní si můžete nově v našem studiu poslechnout Jadis i50
výkonnější model integrovaného zesilovače, který nabízí 2x50W ve třídě A

Obrázek
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše:Nyní si můžete nově v našem studiu poslechnout Jadis i50
výkonnější model integrovaného zesilovače, který nabízí 2x50W ve třídě A

Obrázek
:thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Konec prázdnin přichází ve znamení velmi zajímavých a netradičních soustav zn. Gradient
Slyšet můžete modely Helsinki 1.5 a model 6.0

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Mimořádně zajímavé kabely Tellurium Q jsou již připraveny k poslechu, příp. k zapůjčení.....
Podrobné informace zde... http://www.navratilaudio.cz/pr_telluriu ... riumq.html

Obrázek

Obrázek

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Nabídka přístrojů Accuphase připravena k poslechu...

Obrázek

Obrázek

http://www.navratilaudio.cz
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Děkuji Valdemarovi za včerejší poslech. Accuphase jsou velmi zajímavé. Chtějí ještě trošku rozehrát, ať si všechno sedne, ale na mé straně velká spokojenost. Dělenec hraje klasický japonský "áčkový" zvuk. Opravdu vysoká liga. Osobně mě zaujaly nejvíce nejlevnější komponenty E-270 + DP-430. To je velmi příjemné kombo za ještě rozumné peníze. Pak samozřejmě Accuphase DP-560, který už hraje nejvyšší ligu. To vše na první krátký poslech a několik přepojování. Podněty byly hodně o tom, že hrály ještě plně nezahořené Focaly

Důležité je, že Accuphase hraje jinak než Luxmana dovedu si představit, že souboj Luxman L-550AX + D-05u vs E-370/270 + DP-430 bude hodně o preferencích. Zájemce bych o poslech bych si dovolil nasměrovat na kombinaci Franco Serblin + Accuphase.
IMG_2330.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Již je to pár týdnů kdy jsem byl na poslech u Valdy a chtěl bych mu tímto poděkovat. Byl jsem moc zvědavý na kombinaci JM-Lab Focal a Accuphase, což jsme nakonec nechali na jinou návštěvu, sestavy byly zapojeny jinak a z důvodu velmi obtížné manipulace s reprosoustavami jsme se raději věnovali poslechu sestavám jak byly zapojeny. Tedy různé sestavy Accuphase a reprosoustavy Estelon, zkoušeli jsme nějaké integrované zesilovače a potom dělenou sestavu předzesilovače a koncového zesilovače, zdroj byl stále SACD DP-560. Zvuk byl velmi přesný a čistý, vše nenásilné a dobře se to poslouchalo, dobré i pro dlouhodobý poslech. Jen snad na mne trochu tenký zvuk, jako by basů bylo méně.
Druhá sestava byla již zmíněné JM-Lab Focal Sopra No.2 a sestava lampových mistrů od Octave (předzesiolovač a 2x monoblok), zdroj byl SACD Luxman. Tady se mi zvuk líbil více, konečně tady bylo slyšet celé spektrum, plný a hluboký bas a celkově vyvážený zvuk bez absence jakéhokoliv pásma. Trochu jsem se obával lampových komponentů s impedančně problematickými Focaly, ale bylo to zbytečné. Octave hrají tak nějak nelampově, tedy bez těch typických neduhů špatných lampových zesilovačů a zvuk byl plný, barevný se všemi detaily. Byl to opravdu příjemný poslech, bylo slyšet, že si tato kombinace pěkně sedla.
Valdo, hraje Ti to skvěle a těším se na kombinaci Accuphase a JM-Lab Focal.
2018-01-24 16.20.09.jpg
2018-01-24 16.09.45.jpg
2018-01-24 16.09.35.jpg
2018-01-24 16.09.14.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Pokud má někdo zájem si poslechnout velmi zajímavé soustavy Q Acoustics Concept 500, je zván.....

Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

A ještě jedna super zajímavost:
poprvé můžete v ČR slyšet skvělé soustavy od firmy Davone, tentokrát je to regálový model "Studio"

Obrázek
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: NavrátilAudio - Navsteva

Příspěvek od ivandk »

V ramci prodlouzeneho vikendu jsem vyuzil svuj volny vsedni den k navsteve Audiostudia Navratil. Valda je znamy svymi velmi dobre sladenymi sestavami, za kterymi je jeho intuice, ale i dlouholeta zkusenost a neunavne experimentovani.
Chtel jsem si poslechnout vyse predstavene repro Concept 500 a regalovky Davone. Poslouchal jsem na ruznych sestavach, kde jako zdroj zvuku poslouzil prevodnik CD prehravace Accuphase DP 430, pak jeho bratricek integrovany zesilovac stredni model E 370 a repro Q Acoustics Concept 500. Elegantni tvar inertniho korpusu v cernem klavirnim laku a tmave dyze vypadal skvele. Repro pripojene na E 370 produkovaly velmi zivou impulsivni a dynamickou muziku. Pro priznivce transparentniho detailniho zvuku vyborna volba. Nechce se ani verit ze takove bedny lze koupit za tak nizkou cenu. Se stale jeste dostupnym zesilovacem E 370 skvela kombinace.
I kdyz jsem si jiz zvykl spise na sloupky neodolal jsem a polsechl si i male elegantni Davone Studio. Zajimava konstrukce z ohybane preklizky, ktera nejen dobre vypada, ale i dobre hraje. Repro byly pripojeny na Jadis i 50 a male regalovky zcela dokazaly zmizet a naplnit mistnost hudbou. Velmi prijemny a neutralni prednes plny detailu. Lze se jen tesit na vyssi modely dvoupasmove Twist a tripásmo Davone Solo. Opet skvely pomer cena vykon.
168E4959-32E4-40E3-91A7-662F019CCC63.jpeg
C4830CC7-1D2D-44CC-BCE2-EA548590E630.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Novinky na léto:
Světoznámý japonský výrobce kabelů Harmonix, představuje nově ještě kvalitnější produkty pod názvem Hijiri....
Nový model reproduktorového kabelu nazvaný Hijiri HCS-25 a nový model kabelu RCA pod názvem Hijiri HCI-10R
můžete již slyšet v našem studiu:

Obrázek
Obrázek

Další informace najdete zde: http://www.navratilaudio.cz/
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Nejnovější model integrovaného zesilovače Accuphase E-650 je již v ČR...
Premiérový kus můžete slyšet v našem studiu:

Obrázek
Obrázek
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Na konec léta jsme připravili premiéru dlouho očekávané novinky Cambridge Audio -
integrovaný zesilovač z výroční a mimořádné série EDGE:

Obrázek
Obrázek

Oslavy 50 výročí založení firmy CA mohou začít ....
A věřte, že budou stát za to!
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

Včera jsem viděl zesilovač v Tykonu na vlastni oči. Musim řici, že vypadá velmi dobře a krátká hudební ukázka naznačila, že bude i dobře hrát.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Jiri »

Za 130tis Kč ten CA Edge má i integrovaný DAC a i při pohledu na vnitřek mi to přijde hodně poctivé (i hmotnost 25kg je slušná).
Ano, výkon 2x200W/4ohm u CA je docela málo třeba ve srovnání s Hegel H360 (2x420W/4ohm) za 145tis.

To by byl zajímavý srovnávací test.
CA Edge A.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Díky Valdovi za včerejší poslech. Poslouchal se Luxman C-700u/M-700u a Accuphase E-650 na Franco Serblin Accordo a Estelon YB. Výsledky překvapivé :mrgreen:
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od lubos »

Petr a bližšie o zvuku nerozpíšeš aké boli rozdiely , som zvedavý či nový Accuphase prekvapil ?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

lubos píše:Petr a bližšie o zvuku nerozpíšeš aké boli rozdiely , som zvedavý či nový Accuphase prekvapil ?
Accuphase E-650 velmi překvapil. Nevkládal jsem do něj žádné moc velké naděje. Nižší integráče od Accuphase mě ničím nezaujali, ale asi mám samozřejmě už jiné nároky. První jsem poslouchal Luxman, protože jsem okolnostmi nucen "odejít" od lamp. Logicky mi přišlo, že SS dělenec bude ten správný cíl. Po lampách, které mám (byť nebarví nějak moc), mi přišel dělenec v AB takový přísný moc "solid state", jestli to tak lze říci. Pokukoval jsem tam po té nové E-650 s vědomím, že slabý integráč v "áčku" nechci. Už na Accordo bylo jasné, že nastala změna ... přirozený, prokreslený krásně barevný zvuk ... křídlo nebo kytara moc pěkná barevná, menší tělesa barokní hudby ještě na Accordo šla ... spodky chybí.

Přepnutí na Estelon YB neznamenalo katastrofu. E-650 je narozdíl od jiných integrovaných řešení dokázala rozehrát. Hrálo se prvně přes Meitner M1 v2 (mimochodem opravdu pecka po upgrade na V2). Toto spojení se mi líbilo nejvíce (více než s DP-560). Pěkná přirozená reprodukce, žádné pásmo nevyčnívá a krásně se projevila síla E-650 při různých typech nahrávek (přes TIDAL Master jsem si poslechl úryvky soundtracků, barokní hudby, rocku i metalu). E-650 nikde nezklamala, naopak překvapila (slabé áčka mají většinou s rockovými nářezy potíže, chybí jim "hutnost silných AB konců").

Čím je způsoben takový skok u E-650? Pravděpodobně předzesilovač Balanced AAVA. Accuphase se podařilo vměstnat značnou část obvodů (zjednodušených) z C-3850 na jedno velké PCB. Nicméně, zesilovač je opravdu drahý (300k) ... je to zdánlivě nesmysl, ale pokud má někdo menší místnost a ne úplně extrémně náročné bedny (ikdyž Estelony jsou na integráče náročné), tak může mít úsměv od ucha k uchu ... nemluvě o pravděpodobně skvělém sluchátkovém zesilovači uvnitř E-650 (diskrétní řešení). Jdu si poslechnout ještě další věci, ale prozatím pro mě velké překvapení a horký kandidát, byť jsem si říkal, že integráč už ne ... a už vůbec ne Class A:D.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

accuphase_E650_AAVA.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od lubos »

Bol som zvedavý ako hrá nová E-650 lebo známy na jar vyberal zosik pre svoje Harbeth Super HL-5 Plus Anniversary a mal doma zapožičaný Accuphase E-600 a E-470 a vybral si E-470. Povedal, že zvukom viac sa mu páčila E-600, ale problém bol v nedostatku basov.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

lubos píše:Bol som zvedavý ako hrá nová E-650 lebo známy na jar vyberal zosik pre svoje Harbeth Super HL-5 Plus Anniversary a mal doma zapožičaný Accuphase E-600 a E-470 a vybral si E-470. Povedal, že zvukom viac sa mu páčila E-600, ale problém bol v nedostatku basov.
E-650 záleží na bednách asi, ale u Soundtracku Dark Knight Rises nebo u rockových a metalových (Malmsteen Inspiration, Dream Theater Octavarium atd.) věcí jsem pocit nedostatku na Estelonech neměl. Jiné malé áčka jsem ale takto basy hrát zatím neslyšel ... chce to ale slyšet, každý máme jiné představy ... E-470 má pocitově možná basů více, ale rozhodně nejsou tak rozlišené a jestli jde stejně nízko nevím, ale podle mě to není téma mezi 650 a 470 ... ve zbytku bude E-650 na míle dále. E-600 jsem neslyšel, takže nemohu soudit.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od blesk666 »

o kombinacii hybridny predok a tranzistorovy koniec si neuvazoval? (napr LS27 ako predok)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Minstrel
Příspěvky: 31
Registrován: 13 kvě 2012 13:51

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Minstrel »

Osobně bych ještě zkusil poslechnout toto =https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... ote-shinai
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Kluci já jsem uvažoval o ledasčem ... s lampami jsem zvukově spokojený, byť mají svá specifika. Přišla ale doba, kdy večer ocením kvalitní sluchátkový zes, vše zabalené do jednoho balíčku, integrovaný DAC pro filmy, phono pro budoucí gramo ... no a fajn zvuk do 24m2. Původní myšlenka byla pořídit dělenec z vyšších řad Luxman,Audia nebo Accu, ale v situaci, kdy jsem rád, že se vůbec vyspím (prcek) je asi rozumnější ty prachy utratit jinde :mrgreen: Moje pohledy se upírají na Audia Flight FLS10, Gryphon Diablo 300 nebo Accuphase E-650. Každé řešení má svoje +- :thumbup:
Minstrel
Příspěvky: 31
Registrován: 13 kvě 2012 13:51

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Minstrel »

OK. Jojo mít na to tak chechtaky

https://www.youtube.com/watch?v=VmLCK0U3L3Q
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od whisp »

Vitaj v klube. Ti prckovia to pocuvanie znacne komplikuju ale napriek tomu sa to da. Starsia 3 rocna sa uz domaha zapnutia aj sama :thumbup:
Odpovědět