VMAudio - S námi uslyšíte

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

vojta1: Výhybka pro dvoupásmovou a třípásmovou reprosoustavu VMA-II je vždy zcela znovu změřena, navržena a není stejná. Stejný středobas jsem použil protože je zvukově vynikající. Většina návštěvníků koulela očima, když VMA-II dvoupásma slyšeli, že to má takové "koule na basech", i když je to malá bedýnka. Většinou dvoupásma chtějí pustit jentak pro srandu a pak jsou velmi mile překvapeni. Samozřejmě větší basák je vždycky znát, ale VMA-II 2p jsou také nejmenší bedny v mojí nabídce, většinou použité jako satelity domácího kina.
Dvoupásmo s 6,5" středobasem SB Acoustics mám v přípravě, když prostuduješ fórum na mých webových stránkách tak najdeš popisy ke komplet připravované produktové řadě. 6,5" od Dexonu není tak povedený, má jinou cívku i jiný magnet než větší bratříček. IRB20 od Dexonu se zkrátka velmi dobře povedl a proto ho používám. Mnoho lidí projevovalo nad tímto basákem svoje pochybnosti, ale když ho slyšeli, tak změnili názor.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

Mně se ten reprák takhle nelíbí od pohledu, vypadá to jako uplně klasickej číňan, čili mám určitou skepsi k jeho životnosti.
To s těma basama není žádné nóvum, spousta lidí si neuvědomuje že bedna basuje, i když jí začíná pokles na třeba 100 Hz, já myslím kdybys jim pustil z generátoru 50 Hz, tak budou koukat jak je to hluboký tón.

Sekal: myslim že já tady martina asi můžu těžko dusit, když nemám ani základní technické znalosti, v podstatě se s ním nemůžu přít (o technologických věcech), ani pokud by mi vědomě lhal, protože já repráky posuzuju výsostně okem a uchem.

na druhou stranu jsem slyšel hodně regálovek s 5,25" reprákem a vím, že ten poslech je pro mé ucho až příliš středový, 6,5" většinou taky hluboké basy chybí ale do menší místnosti už se poslouchá příjemněji.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

.........
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Tak si přijeď bedny poslechnout.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

já sem hluchý, nevím co je správný a co je špatný zvuk, čili mně v pohodě stačí nějaké designovky typu monitor audio.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od boxer »

odpověď je "skryta" alespoň částečně.....

No docela síla. Ale ponožky pod polštářem to vyhrály.
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Kokin »

vojta1 píše:....protože já repráky posuzuju výsostně okem a uchem.....já sem hluchý, nevím co je správný a co je špatný zvuk, čili mně v pohodě stačí nějaké designovky.....
Něco pro tebe
http://www.tomsguide.com/us/deadmau5-po ... -9739.html

Grafy měření a komentáře k nim, popřípadě podrobnou recenzi v Stereophile, si už najdeš sám.

Omlouvám se Check-VMAudio za OT.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

děkuji za přínosný tip
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od winelover »

To vojta1: Myslím, že už by bylo na čase, abys to své předvádění ve vlákně prodejce ukončil. Neřekl bych, že tvé vstupy zde jsou pro někoho přínosem. Pokud chceš něco s prodejcem řešit, využij PM, mail a nebo ho navštiv osobně. Děkuju.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

Já jsem měl vždy za to, že diskusní forum slouží k diskusi. Zjevně jsem se zmýlil.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od PMA »

To, co předvádíš, má k diskusi asi tak blízko, jako anarchie k demokracii.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat)[1] je věcný rozhovor několika osob nad určitým tématem, jehož cílem není rozhodovat, nýbrž věc pečlivě rozebrat z různých stránek, shromáždit argumenty a případně připravit půdu pro racionální rozhodnutí. Pravidla českého pravopisu připouští i variantu diskuze,[2] avšak za slohově neutrální považují diskusi.[3]

čili ve správné diskusi by měl být vždy někdo, kdo vnáší otázky či oponentní názor, né že se tu akorát všichni budeme plácat po zádech.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Mě otázky nevadí. Někdo má hodně otázek, někdo málo a já se snažím plně odpovídat všem bez rozdílu.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

no a ten rozsah 30-20k uvádíš proč s útlumem cca 10 dB, většinou se uvádí -3 dB, to by si měl tak 44-20k. (nebo minimálně by asi bylo dobrý tam udat do závorky pro jaký útlum to platí, aby to každý nemusel louskat z tehc grafů)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od sekal »

vojta1 : Odpověď máš zde (2.odst.) http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=24598#p24598 .. Jinak s tebou ale výjimečně souhlasím. Podmínky měření by tam mohly býti nějak srozumitelně uvedeny..:angel:

P.S. Ten udaný kmit. rozsah bych pro pokles 3 dB viděl spíše na cca 46 - 20000 Hz..:cool:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od aretax »

vojta1 píše:to nejsem já, to je nějakej můj klon :D
Načo sú Ti všetky charakteristiky a grafy - nie je najdôležitejšie, ako to hrá? Na to je iba jediná pomoc - počúvať. Veľa ráz sa mi stalo, že bedne s podstatne horšou charakteristikou hrali oveľa lepšie ako tie, čo mali "výstavný" graf. To máš ako s jedlom - keď ho dobre nepripravíš, tak aj najlepší recept Ti je na ho...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

tak to určitě, však už jsem tam vyslal svého zvěda, říkal že ty VMA-I SL hrajou jako prase :thumbup:
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Doplnil jsem frekvenční rozsahy pro udávaná toleranční pásma, do kterých se musí vejít celá frekvenční charakteristika.
Hrajou jako prase ... i tak se to dá říct :smile:. Děkuji za ohlas.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

mm tak zvěd si ty bedny asi nakonec koupí, to bych měl dostat asi nějakou provizi :lol:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od bigjoe »

Částečně máš pravdu, dostat bys měl...
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

jinak sem teď rozebíral jedny komerční sloupky a mají tam taky ty obrovské elyty, a to nejsou žádné drahé bedny katalogovka cca 20 tisíc, tak to asi nebude taková vyjímka, jsou tam 2x 330uF ale to jenom tak pro zajímavost
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

taky sem koukal na to tvoje forum, tam se asi přestěhuju, ale zaujalo mne, jak tam zdůvodňuješ volbu nějakých měničů namísto jiných preferencí určitých parametrů na úkor jiných parametrů.

Tohle si přesně myslím, ale že dělají i výrobci beden, taky preferují určité parametry, a nesnaží se dosáhnout nijak uměle firemního zvuku, jak sem četl někde na začátku tohodle vlákna, klidně se vsadím, že kdybych měl možnost tak měsíc poslouchat VMA tak poznám i při výměně modelu, že to je opět VMA, protože ten zvuk těch tvojich beden bude determinován parametry, které ty považuješ za důležité, stejně jako preferuješ některé výrobce samotných měničů.

Taky tam máš z mého pohledu uplně šílené konstrukce brutálních soustav, by mne zajímalo, jestli máš nějakou svoji hranici, kde ti subjektivně přijde, že už je to spíš vyhazování peněz za účelem nějakého fajněmekrovství.
Já takovou hranici mám, ale zajímalo by mne, jestli ji má i výrobce reprosoustav.
jako něco ve smyslu, že si řekneš, tak fajn, tehle deset Hz tady dolu je príma, ale ve výsledku už mi to na zážitku z reprodukce nic nepřidá.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

jo a ještě okolik byse dala snížit cena WMA II v případě ozvučnice bez dýhy
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Mirek »

Vojta1 -
taky sem koukal na to tvoje forum, tam se asi přestěhuju
To nám přeci neuděláš.....to by byla aspoň pro mne děsná ztráta ;)
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

Nechci zasahovat do zdejšího konceptu, kde má vlákno prodejce sloužit jako jakási nástěnka.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

vojta1: Každý výrobce při designu reprosoustavy váží parametry jiným způsobem (většinou váží hlavně cenu) a proto hrají jinak. Já ti můžu říct, že slyšet je úplně všechno, takže smysl mají i moje vyšší plánované typy reprosoustav. Mám svůj způsob navrhování reprosoustav, založený na osobní znalosti dostupného sortimentu měničů, obvodářských znalostech, vývoji vlastního softwaru souvisajícího s reprosoustavami, pokročilém způsobu měření a hlavně bohatých poslechových zkušenostech. Umím si spojit to, co slyším s konkrétním řešením reprosoustavy. Detaily ti nesdělím, protože je to jednak složité a druhak moje know-how.
Ozvučnice bez dýhy nedodáváme. Vyfrézovanou ozvučnici nelze správně odýhovat a pro lakování je zase potřeba znát technologií - o kolik narostou rozměry zalakováním. Není problém dodat reprosoustavu v jakéliv dýze nebo klavírním laku.
Máš zde více příspěvků než já, prosím směřuj svoje další dotazy na moje fórum nebo e-mail.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Tony »

Byť výrobcom, tak na takéto hlúpe otázky ani neodpovedám...
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Skladem jsou nyní hotové reprosoustavy VMA-I SL v dýze americký ořech a stavebnice s ozvučnicemi v dýze wenge. Během 14ti dní budou ozvučnice wenge osazeny do hotových reprosoustav. Takže pokud chcete stavebnici, tak neváhejte.
Další jiné dýhy je možné objednat do konce května, v červnu se budou vyrábět a k odběru tedy budou připraveny první týden v červenci.

Skladem jsou nyní ozvučnice pro VMA-II 3p v dýze jasan fládr. Zatím nejsou osazené, ale během týdne mohou být připravené repro k odběru a vypadají stejně jako tyto (bez podstavce):
Obrázek Obrázek

Dále jsou skladem hotové reprosoustavy VMA-II 3p v dýze americký ořech za akční cenu 20 000 Kč. Na jedné skříni je několik malých stop používání, kterých si nikdo nikdy nevšiml, i když tam jsou.
Obrázek Obrázek Obrázek

Aktuálně mám skladem jediný pár střeďáků do VMA-II, takže můžu nabídnou pouze jedny z výše uvedených reprosoustav. Další střeďáci dorazí až za měsíc a výroba nových ozvučnic proběhne v červenci.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

VMA-II 3p v dýze jasan fládr jsou prodané.

Podařilo se mi vyšťourat ještě jeden pár střeďáků, takže nabídka VMA-II 3p v dýze americký ořech je stále platná.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Zadávám výrobu další várky ozvučnic VMA-I SL truhlářovi - předchozí je prodaná. Takže jestli někdo o repro uvažujete, dejte mi prosím tento týden vědět.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Do rodiny VMA-I dnes přibyla centrální reprosoustava domácího kina. Vzhledem k tomu, že je to nejdůležitější kanál Dolby Digital, byla mu věnována patřičná pozornost a navrhl jsem proto dospělou třípásmovou konstrukci. Místo bassreflexu jsem s výhodou použil pasivní zářič laděný hmotností, díky kterému je reprosoustava méně náročná na umístění. Podání je sladěno tak, aby v rodině VMA-I fungoval plynulý přechod jednoho kanálu do druhého beze změny zvukových vlastností. Že se nejedná o žádného drobečka lze poznat už z hmotnosti 41 kg.
Instalovaný RMS výkon zesilovačů: 1 730 W, instalovaný dovolený příkon reprosoustav 1 125 W a hmotnost 214 kg. Přední reprosoustavy VMA-I SL, zadní reprosoustavy VMA-II 3p plus subíček k tomu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
PS: TV mám seřízenou dobře, ale fotil jsem večer, rakže elektronika fotoaparátu korigovala prostředí, ne obraz. Musel bych aplikovat dvojí prostorově závislou, barevnou a histogramovou korekci.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Zase na mě bedny jednou vyloudily úsměv :). Předně se podařil základ v tom, co jsem chtěl, a to třípásmový zvuk z malé bedny. Nové trojky srovnání s VMA-II nesnesou, trojky jsou totiž podstatně lepší ve všech ohledech.
Trojky mají hlubší a pevnější basy, podstatně detailnější čistější středy, o dost hladší detailnější výšky, lepší prostor i lokalizaci ... prostě všechno.

Postavil jsem je vedle VMA-I SL, kde má porovnání větší smysl. Proti SL mají trojky detailnější výšky, možná i díky tomu o fous lepší prostor a lokalizaci. Na středech upřednostňuji SL s prokreslenějším hlasem. Ony jsou trojky na středech hladší a příjemnější, ale chybí tam některé mikrodetaily na trubkách například. Na basech vedou také SL, to je holt jejich objemem bedny a plochou basáku. Ovšem trojky na basech zahrají neuvěřitelně, výchylka přes cenťák není problém a přitom basy pořád drží pohromadě, jsou pěkně rozlišené a kopou. Tedy bas je velmi blízko SLkám, podstatně kvalinější než u dvojek.

Jedno nevýhodu, o které jsem věděl od začátku, trojky mají a to velkou žravost. Dostal jsem se na čtvrtou hodinu odpolední na preampu při Beethovenovi od Kodamy. Budu ještě tu jejich nenažranost testovat, snad bude 200W zesilovač stačit. Do menší místnosti určitě.

Obrázek Obrázek Obrázek

Thread o VMA-III
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

tohle vypadá vskutku dobře, dovedu si to představit, jako poctivý pasivní studiový monitor.
jaká je cena stavenice. Neplánuješ to transformovat i do sloupa? Přecijen pro kvalitní přednes to stejně musí stát v prostoru, takže jsou třeba stojany.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Doplnění informací a grafů k VMA-III:
Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Na sloupy je určitě předělávat nebudu. Kovový stojan případně nechám vyrobit na zakázku. Trojky byly od začátku myšleny jako stojanovky, protože jsou přenositelnější, snadněji se umisťují a mohou přijít i na stůl nebo skříň či polici - prostě jsou univerzální. Lepší je to samozřejmě v prostoru, ale možnosti bývají různé.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Kdybyste se chtěli podívat, jak se ten basák hýbe.
http://www.youtube.com/watch?v=uiBJwb6WIMA
Odar

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Odar »

Pekne. Zaujimavejsie by to bolo este aspon pri 80 FPS, ak to tvoj fotak / kamera umoznuje. Ale to len pre zaujimavost a estetiku videa :thumbup:
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od PavelN »

Výchylky jsou na stojanové soustavě lehce pozorovatelné.
Nevím, jak byl zvuk nahráván. Pozice mikrofonu atd, reprokabely, zesilovač.

Stojanový model se zdá být daleko detailnější a otevřenější. U PF jsou tam slyšet více doprovodné kytary, a větší prostor, informace o nahrávacím prostoru, basy mi přijdou lépe artikulované.

Bylo by dobré udělat několik takových videí, kde by bylo možné poznat, jak jednotlivé modely hrají různé žánry v notoricky známých skladbách. Potom ještě několik porovnání jako toto. To určitě pomůže potenciálním zájemcům si udělat alespoň představu.

Přeji hodně zdaru :thumbup:
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od vojta1 »

no nevim, porovnávat zvuk přes yútúb, jakej to má smysl.

supertajný basák je kůl :lol:

jinak já sem fanda pasivních zářičů, takže se mi to líbí, ale kdybych měl volit tak rači koupim velkou bednu SL. objem je holt objem a na stůl ke kompu už je to zase trochu moc maso. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Zrcadlovka, kterou jsem video natáček zvládne max24fps při 1080p a 30fps při 720p, tak příště nastavím těch 720p, youtube mi 1080p video stejně zkrouhnul po uplodnutí na 720 řádků. Příště určitě použiji externí mikrofon.

Písničky jsou v popisu napsané: Pink Floyd - The Wall (MFSL UDCD 2-537) (Disc 1) - Another Brick in the Wall, Part 2
Chesapeake - Rising Tide - High Sierras

Porovnání reprobeden takhle na videu může být zajímavé, uvidím jaká se povede kvalita s externím mikrofonem, třeba to pak podniknu. Člověk si uděla alespoň nějakou představu.

Trojky se vedle SL vůbec nestydí a zvukově se dají porovnávat... Je to o velkém zvuku z malé bedny v případě VMA-III. Takovou bednu snáze odsouhlasí manželka, vejde se všude, lze snadno převážet třeba na chalupu... Ač jsem příznivcem velkých beden, tak trojky mě nadchnuly.

Obrázek Obrázek Obrázek
Pán dokončil osazení stavebnice VMA-I SL - indická jabloň. Já teda zítrám, moc se mi líbí.

Obrázek Obrázek Obrázek
Další ozvučnice do stavebnice VMA-I SL - jasan fládr.
Uživatelský avatar
Check-VMAudio
Příspěvky: 58
Registrován: 27 zář 2012 20:27
Bydliště: Praha

Re: VMAudio - S námi uslyšíte

Příspěvek od Check-VMAudio »

Obrázek
Kdybyste chtěli vědět, jak vypadá 84ks střeďáků do VMA-II skladem.

V říjnu se bude vyrábět další várka ozvučnic VMA-II, tak se mi prosím ozvěte, pokud máte zájem.
Odpovědět